Tikra draugystė: Meghan Markle teniso turnyre palaikė bičiulę Sereną Williams

Meghan Markle Vimbldono turnyre palaikė bičiulę Sereną Williams / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle Vimbldono turnyre palaikė bičiulę Sereną Williams / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-07-05 20:56
AA

Serena Williams (37) ir Meghan Markle (37) jau daug metų yra artimos draugės. Serena dalyvavo ir mylimos bičiulės vestuvėse, ir jau aplankė šių metų gegužę gimusį Meghan ir princo Harry sūnų Archie. Moterys stengiasi kuo dažniau pasimatyti, tad nenuostabu, kad Sasekso hercogienė atvyko palaikyti draugės, žaidžiančios prestižiniame Vimbldono turnyre.

Meghan Markle po gimdymo dar ne daug kartų yra pasirodžiusi viešumoje, o juolab viena, nelydima vyro princo Harry ar kitų karališkosios šeimos narių. Panašu, kad karštas draugės palaikymas Serenai Williams padėjo. Ji sugebėjo palaužti slovėnę Kają Juvan ir pateko į trečiąjį etapą.

Meghan Markle Vimbldono turnyre / „Scanpix“ nuotr.

Hercogienei kompaniją palaikė jos universiteto laikų draugės: Lindsay Roth ir Genevieve Hills. Moterys pertraukų metu noriai šnekučiavosi, juokavo ir nekreipė dėmesio į nuolat spragsinčius fotoaparatus.

Pro akyliausius M. Markle gerbėjus nepraslydo ir nauja hercogienės įvaizdžio detalė – moters kaklą papuošė pakabukas su nedidele A raide. Tai duoklė visai neseniai gimusiam jos sūneliui Archie, kurio pilnas vardas yra Archie Harrisonas Mountbattenas-Windsoras.

Meghan Markle Vimbldono turnyre / „Scanpix“ nuotr.

Meghan Markle ir Serena Williams pirmą kartą susitiko 2010-aisiais metais vykusiose „Super Bowl“ varžybose. Nuo tada jos tapo neatskiriamos. Naujasis Meghan statusas merginų draugystės nepakeitė.

„Mūsų draugystė vis dar tokia pati. Mes visuomet palaikėme viena kitą,“ – viename interviu pasakojo Serena. „Mūsų draugystė tik stiprėja, o Meghan visuomet atvykdavo manęs palaikyti į „Wimbledon“ turnyrą. Dabar ji remia mane būdama kitokioje rolėje“.

Meghan Markle Vimbldono turnyre (12 nuotr.)
+6