Tikra istorija. „Neišskyrė mūsų ir Atlanto vandenynas“

Pora paplūdimyje / „Fotolia“ nuotr.
Pora paplūdimyje / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-03-13 21:00
AA

„Noriu papasakoti savo istoriją, kad žmonės, nustoję tikėti likimu, iš naujo juo patikėtų“, – rašo portalo Ji24.lt skaitytoja ir kviečia pasinerti į jos meilės kelionę.

Susipažinome, kai buvome dar visai vaikai. Nors apie meilę tokiame amžiuje kalbėti dar tikrai neverta, dabar aš žinau, kad vienas kitą tyliai mylėjom nuo pat mūsų pažinties dienos.

Tada mes buvome trylikos. Tuo metu abu domėjomės įvairių šalių muzika, todėl visada turėjome apie ką kalbėtis. Mano nelaimei, vėliau jis susipažino su mano drauge, ir neilgai trukus tapau antraeile epizodine drauge.

Bendravimas kuriam laikui nutrūko, tačiau aš gerai pažinojau savo draugę – po poros mėnesių draugystės jų keliai išsiskyrė. Mes ir vėl su juo pradėjome bendrauti. Kiekvienas pokalbis, nesvarbu, ar gyvai, ar prie kompiuterio, neapsieidavo be šypsenų mūsų veiduose.

Pradėjau jam jausti šiltesnius jausmus. Nors seniai nelaikiau jo paprastu draugu, dabar man buvo aišku, kad ir jis jaučia kažką daugiau. Kai rodėsi, kad tarp mūsų mezgasi kažkas labai šilto ir gražaus, lyg perkūnas iš giedro dangaus mane pasiekė žinia, kad jis išsikrausto. Išsikrausto toli ir pasimatyti galimybę turėsim tik vasarą.

Atsisveikinimas abiem mums buvo skaudus, tačiau ir kitapus Atlanto jis rado laiko man parašyti. Tęsėm draugystę internetu, nors tai nebuvo lengva. Mano gyvenime atsirado ne vienas gerbėjas, o juk buvau labai jauna, dėmesio norėjosi... Ilgainiui bendravimas visiškai nutrūko.

Tačiau po pusmečio aš ir vėl jam parašiau. Pokalbis liejosi laisvai, lyg tos pertraukos nė nebūtų buvę. Vėliau sužinojau, kad ir jis tuo metu turėjo merginą, deja, išsiskyrė. Taigi per daug nesiplečiant, visus penkerius metus mūsų bendravimas ir toliau liko nepastovus, su didelėmis pertraukomis, tačiau niekada vienas kito neužmiršom.

Ir štai atėjo vasara, kai abu sulaukėm devyniolikos. Tuomet jis netikėtai pranešė, jog grįžta į Lietuvą visam laikui. Netvėriau džiaugsmu. Po savaitės pasitikau jį oro uoste. Visą vasarą praleidom kartu.

Daug keliavom, slankiojom po naktinį Vilnių, stebėjom meteorų lietų ir... besąlygiškai vienas kitą įsimylėjom. Netrukus jau gyvenom kartu. Mokslai, buitis ir darbas nesutrukdė mūsų meilei augti. Taigi, nors mūsų kelyje buvo nemažai kliūčių, mes niekada nedingom iš vienas kito akiračio, niekada vienas kito nepaleidom ir tai, kad dabar esame susižadėję ir planuojam gražiausią gyvenime šventę, tik parodo, jog vienas kitam likimo skirti žmonės įveiks bet kokias kliūtis ir galų gale vis tiek bus kartu.

Taigi norėčiau visoms palinkėti sutikti tą žmogų, su kuriuo jausitės be galo jaukiai, tą žmogų, dėl kurio nereikės mesti papildomų riebaliukų ant pilvo, nes jūs jam būsite tobula tokia, kokia esat.

Tą, kurį mylėsite taip, kad ta meilė suteiks jėgų abiem tobulėti. Tą, su kuriuo norėsite žygiuoti per gyvenimą koja kojon ir kurio akys po penkerių metų santuokoje svaigins lygiai taip pat, kaip pirmą pažinties dieną. Tą, kuris jus saugos, palaikys bet kokioje situacijoje, kurį galėsite mokyti ir pati iš jo mokytis, ir tą, kuriam nuoširdžiai galėsite pasakyti „Aš tave myliu“.

O toms, kurios tokį jau surado, linkiu neužmiršti ir branginti tai, ką turite, nes tikra meilė yra sunkiausiai surandamas, tačiau pats gražiausias jausmas pasaulyje. Tikiuosi šis linkėjimas pasieks kuo daugiau moterų!


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame jai „C&D Style“ įsteigtą prizą – drėkinamąją kūno želė „Verbena & Lemon“ (prizo vertė 28 eur.)

„Verbena & Lemon“ kremas-želė / Gamintojų nuotr.

Praturtintas energizuojančių verbenų ir citrinų ekstraktais, šis gaivus, drėkinamasis* kremas-želė gaivina odą ir suteikia vėsinantį pojūtį.

*Drėkina viršutinį epidermio sluoksnį.

Naudojimas: ryte ir vakare tempti ant švarios, sausos odos.


Norite papasakoti, kaip lemtingas įvykis privertė kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir perkainoti vertybes? O gal sutikote žmogų, kuris įkvėpė kokiam nors žingsniui: darbo pakeitimui, knygos parašymui ar tiesiog norite pasidalinti savo meilės patirtimis?

Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu [email protected], portale Ji24.lt publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti puikiais prizais.

Norėtume paprašyti, kad siųsdami savo istoriją būtinai nurodytumėte savo vardą bei pavardę, taip pat miestą, kuriame gyvenate, kitaip istorijos publikuojamos nebus. Anonimiškumą garantuojame ir šių duomenų neskelbsime.

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!