Tikra istorija. „Pamečiau galvą dėl grupės draugo...“

Pora / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Stipri ir aistringa meilė užaugina sparnus – ji džiugina, teikia prasmę gyvenimui ir reikalinga kiekvienam iš mūsų, tačiau šią stebuklingą laimę sugriauti gali vienas vienintelis neapgalvotas žingsnis. Taip nutiko ir savo istoriją papasakojusiai portalo Ji24.lt skaitytojai. Dėkojame autorei už mintis!

Esu studentė ir jau metus savyje nešioju nepaprastą jausmą, kuris mane drasko į visas puses. Manau, kad įsimylėjau savo grupioką, bet apie viską nuo pradžių...

Nuo pat pirmo kurso buvome labai geri draugai, dažnai bendraudavome paskaitų metu ir po paskaitų susirašinėdavome žinutėmis. Vienas apie kitą žinojome viską, dalijome vienas kitam patarimus ir panašiai. Jis turėjo panelę, dažnai pasakodavo apie ją ir jų santykius, aš taip pat pasipasakodavau, jeigu atsirasdavo koks vaikinas, kuris patraukdavo mano dėmesį.

Žodžiu, puikiai leisdavome laiką kartu, prieš pusantrų metų pajutau, kad jis man rodo didesnį dėmesį nei anksčiau – kartu eidavome papietauti ar pavakarieniauti, kartu mokydavomės, tačiau nepamaniau, kad tai kažką daugiau reiškia. Pernai metais po sėkmingai išlaikytos sesijos nusprendėme atšvęsti. Nutarėme susirinkti pas draugę namuose, tačiau iš kviestų grupiokų buvom tik keturiese: aš, jis, mano geriausia draugė ir dar vienas grupiokas. Linksmai vakarojom, sėdėjom vienas prie kito ir vakarui įpusėjus jis mane apsikabino, iš pradžių nepagalvojau nieko blogo. Paryčiui nusprendėm, kad jau metas skirstytis, vienas draugas išėjo namo kiek anksčiau, o mudu nusprendėm važiuoti tuo pačiu taksi automobiliu namo, nes buvo pakeliui.

Vos įsėdus į taksi grupiokas nurodė taksistui savo namų adresą aš aišku priešinausi ir sakiau, kad važiuosiu atgal, tačiau dėl kažkokių priežasčių vėliau nebesipriešinau. Grižome pas jį, keliu ėjome susikabinę, pakeliui kieme radome vaikų sūpuokles, abu, kaip maži vaikai, pasisupome ir pačiuožinėjome nuo čiuožyklų...

Visą tą laiką besąlygiškai jį mylėjau ir tebemyliu, tačiau žinau, kad niekad nebebus taip, kaip anksčiau, nes pati sugrioviau jo pasitikėjimą.

Vos tik žengėme pro duris, jis mane prirėmė prie sienos ir ilgai žiūrėjo man į akis, aš buvau siaubingai pasimetusi, bet supratau, kad ta mūsų draugystė tuoj peržengs ribas. Taip ir nutiko, tą naktį likau pas jį, ryte nubudę pasikalbėjome apie tai, kad abu vienas kitam kažką jaučiame. Po tos nakties savaitgaliui grįžau namo į kaimą, viską ramiai apgalvojau ir supratau, kad nebegaliu be jo. Jo akys, žvilgsnis, šypsena, bučiniai, glamonės – viskas mane tiesiog pakerėjo. Visą vasarą negalėjome gyventi vienas be kito, jeigu ir būdavome atsikirai, tuomet kalbėdavome telefonu ištisas valandas. Vasara pasibaigė, prasidėjo paskaitos, abu nusprendėme, jog stengsimės niekam apie savo santykius kol kas nepasakoti, nes kuo mažiau žmonių žino, tuo mes esam laimingesni.

Ši pasaka truko neilgai. Aš paslydau ir apgavau jį su kitu. Nežinau, kodėl taip pasielgiau, tik po to supratau, ką padariau. Tai sužinojęs, jis, aišku, nutolo nuo manęs, pasakė, kad daugiau manimi niekada nepasitikės ir nebegerbs taip, kaip anksčiau. Buvo be proto sunku tomis dienomis, kai jis nenorėjo nieko apie mane žinoti, labai sunku, bet pati buvau kalta ir lig šiol savęs nekenčiu už tą vienos nakties nuotykį.

Praėjus pusei metų mes pralaužėme ledus ir vėl pradėjome bendrauti, jis šiek tiek primiršo kaip jį įskaudinau ir man atleido. Pamažu ėmėme vėl bendrauti, vėl kiekvieną dieną girdėti jo balsą ir matyti jo šypseną man buvo tikra euforija. Visą tą laiką besąlygiškai jį mylėjau ir tebemyliu, tačiau žinau, kad niekad nebebus taip, kaip anksčiau, nes pati sugrioviau jo pasitikėjimą.

Neslėpsiu, kartais susitinkame ir pasiduodame mus apėmusiai beprotiškai aistrai, nes abu neturime antrųjų pusių, tačiau bendros ateities mes kartu nematome, nors aš be jo negaliu gyventi, ir jis tai žino, tačiau šiuo metu situacija tokia, kad kartu būti negalime.

Pirmą kartą gyvenime jaučiu tokį gražų jausmą, galiu drąsiai teigti, jog labai jį myliu ir kad ir kaip pasisuktų mūsų gyvenimai, manau, kad jį prisiminsiu amžinai, nes jis man buvo pirmas žmogus, kuris privertė mane taip jaustis. Kartu išgyvenome daug gražių akimirkų, kurias labai dažnai prisimenu ir šypsausi vien pagalvojus apie jas. Dėkoju Dievui, kad jis man davė tokią nuostabią progą turėti šalia tokį žmogų kaip jis!


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame „Cascada“ (www.trind.lt) įsteigtą prizą – „Trind“ nagų priežiūros rinkinį su keratinu.

„Trind“ nagų priežiūros rinkinys su keratinu / „Cascada“ nuotr.

Rinkinį sudaro: atstatomasis nagų balzamas su keratinu, apsauginis nagų lakas su keratinu ir odelių balzamas. Rinkinio vertė – 108 Lt.

Dėmesio! Kaip atsiimti prizą, rašykite el. paštu [email protected].

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Išgyvenote (ne)laimingą meilę, atsidūrėte painiame meilės trikampyje, su visomis smulkmenomis prisimenate kūdikio gimimą? Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu [email protected], portale publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti prizais.

Skaitykite daugiau