Tikroji priežastis, dėl kurios Kylie Jenner ryžosi lūpų injekcijoms – liūdna

Kylie Jenner / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Kylie Jenner / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-14 10:02
AA

Mažai klysta sakantys, kad Kim Kardashian jaunėlė sesuo išpopuliarėjo ne tik dėl dalyvavimo realybės šou, bet ir dėl savo sultingų, per trumpą laiką pasikeitusių lūpų. Makiažo subtilybių iš jos dabar mokosi ne viena mergina. „Harper‘s BAZAAR“ atskleidžia dar vieną priežastį, kodėl Kylie ryžosi drastiškiems išvaizdos pokyčiams.

K. Jenner mokykloje patyrė pirmosios meilės skausmą. Merginą pažemino patinkantis vaikinas, kai su ja besibučiuodamas storžieviškai rėžė, jog ji to daryti visiškai nemoka. Mergina nusprendė, kad dėl to kaltos jos plonytės lūpos ir kreipėsi į grožio specialistus.

Kylie Jenner 2007-aisiais / Vida Press nuotr.

„Skaudžiai priėmiau mokyklos meilės pastabą. Kai tau patinkantis žmogus sako, kad kažkas negerai – jautiesi išties blogai. Visa ši istorija baigėsi tuo, kad nusprendžiau iš esmės pasikeisti“, – viename interviu atvirauja K. Jenner.

Kylie Jenner 2017-aisiais / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai ne pirmas kartas, kada Kylie užsimena apie bučinius. Anksčiau ji yra minėjusi tai, kad su ja niekas nenorėdavo susiglausti lūpomis.

„Jausmas toks, jog visi stebi tavo veidą ir žiūri į lūpas. Ir... Niekas nenori pabučiuoti“, – yra sakiusi šiuo metu milijonus gerbėjų turinti moteris.

Kylie Jenner (5 nuotr.)
+2