Timūras Augucevičius po išėjimo iš ZIP FM skelbia apie naują veiklą: „Šitam vaikui – planai dideli“

Timūras Augucevičius / Asmeninio archyvo nuotr.
Timūras Augucevičius / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-13 08:03
AA

Pranešęs, kad atsisveikina su radijumi ZIP FM, laidų vedėjas Timūras Augucevičius pasinėrė į kitą veiklą. Nors kol kas dar viskas prieš akis, tačiau ateityje jis tikisi pilnai iš to pragyventi.

Timūras Augucevičius žengė drąsų žingsnį savo karjeroje ir sukūrė savo savarankišką platformą – „Timūro kanalą“. Jį galima rasti Contribee ir Patreon sistemose.

Pasirodė ir pirmoji laida kartu su laidų vedėju ir aktoriumi Algiu Ramanausku. Ateityje, kaip pasakojo portalui Žmonės.lt Timūro planai yra didžiuliai.

„Viskas yra realistiška, todėl pirmiausiai įsivertinu savo užimtumą. Bet planuoju turėti tris laidas, skirsis tik jų dažnumai.

Pirmas lygis – pokalbiai su svečiais, kurie įdomūs man ir mano rėmėjams. Antras lygis – pokalbis su ekspertu, žmogumi, kuris išmano daugiau, nei kiti. Pas mane patį pomėgių laukas yra labai platus, tai ir kanale bus visko po truputį. Trečias lygis bus apie žygius, kurie laukia ateityje. Bus kaip video blogai, panašiai kaip daro mano mylimas P.Samoška, gyvai ir asmeniškai dalinsiuosi įspūdžiais ir nuotykiais“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo T.Augucevičius ir pridūrė, kad žmonėms labai patiko jo neseniai nueitas piligriminis kelias, todėl tęs šią tradiciją.

Timūro Augucevičiaus kelionė Camino de Santiago / Asmeninio archyvo nuotr.

Kol kas Timūras turi 13 prenumeratorių Contribee platformoje (71 eur per mėnesį) ir 11 Patreon (57,84 eur per mėnesį). Iš viso kalbėjimo momentu jis galėjo užsidirbti 128,84 eurus per mėnesį.

„Viską suprantu, žmonės dažnai nesiryžta mokėti už turinį. Mano vaikams smagu žiūrėti, jie keliskart per dieną klausia, kiek padaugėjo prenumeratorių. Jiems irgi įdomu, ką čia tėtis sugalvojo 42-ais gyvenimo metais“, – portalui Žmonės.lt juokavo jis.

Paklaustas, koks tikslas, Timūras tikino, jog tikisi turėti gerokai daugiau rėmėjų ir kad tai taptų pagrindinio jo pragyvenimo šaltiniu.

„Žmonės tuoj turės progos pamatyti daugiau turinio, manau, tai turės įtakos ir rėmėjams. Tikslas yra uždirbti tiek, kad bankas manęs neiškraustytų iš namų ir neatimtų mašinos. Rėmimo lygius rašau nuoširdžiai, tam, kam iš tikrųjų ir renku. Norisi, kad kanalas taptų mano pagrindine veikla. Planas yra turėti 1000 ar 2000 rėmėjų.

Šitam vaikui – planai dideli, visi žetonai statomi ant jo, aišku, neapleidžiant kitų darbų. Tačiau tiek 2TV įrašai, tiek „Laisvės TV“ produkcija dar lengviau darosi, jaučiasi, kad atsirado daugiau oro. Taigi, vieni kitiems tie dalykai nekenkia.“

Timūras Augucevičius ir Ieva Kakariekaitė / Sauliaus Čirbos nuotr.

Prabilo ir apie pasitikėjimo krizę. „Savo stabiliausią buvusį darbą praradau taip lengvai, po to atsirado mintis daryti kažką savo“, – portalui Žmonės.lt atskleidė Timūras.

„Timūro kanalas“ (10 nuotr.)
+4