Tinklaraštininkė S. Šveikauskaitė augindama dukrą pasigenda praktiškų drabužėlių: „Iš pradžių siuvėjoms idėją paaiškinti buvo sunku“

Žmonės.lt fotomontažas / Easyfoto.lt nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Easyfoto.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-23 13:54
AA

Tiklaraščio „Babyblog“ autorė, grožio konkursų nugalėtoja Sotera Šveikauskaitė nusprendė sukurti vaikiškų drabužių kolekciją. Moters tikslas – negaunant jokios materialinės naudos kas pusmetį vis pas kitą gamintoją pasisemti idėjų, perduoti patirtį ir padaryti kažką savito.

„Kolekcijas visuomet norėjau kurti tik pas tuos, kuriuos labai myliu, kurie nuoširdžiai man patinka. Pirmiausia pasirinkau kompaniją „Greenrose“, nes mano dukra labai mėgo jų gaminamus drabužėlius. Užsimaniau įpinti šiek tiek mano kuriamo tinklaraščio spalvų. Švelniai mėlynos, pastelinės rožinės“, – pasakojo Sotera.

Nauoji Soteros Šveikauskaitės kolekcija / Organizatorių nuotr.
Naujoji Soteros Šveikauskaitės kolekcija / Asmeninio archyvo nuotr.

Būdama mama Sotera pirmiausiai orientavosi į tai, kas praktiškai pasiteisintų. Sumanė sukurti pižamą-romperį. Dukra dažnai nusimesdavo antklodę, tad bijodama, kad ji nesušaltų, Sotera seniai mąstė, kaip išspręsti šia problemą. „Norėjau drabužėlio, kurį būtų galima apsirengti labai greitai. Tai man ir pavyko sukurti. Iš pradžių buvo sunku paaiškinti savo idėją siuvėjoms, bet po ilgų pokalbių kartu – gavosi puikus rezultatas.“

Sotera Šveikauskaitė pristato vaikiškų drabužių kolekciją / Asmeninio archyvo nuotr.

Soteros dukra naująją pižamą jau pamilo, tad moteris įsitikinusi, kad ją pamils ir kiti vaikai.

Tinklaraštininkė neapsiėjo ir be kitų, žiemą nepakeičiamų drabužėlių. Sukūrė šildančias kelnes, papuoštas širdelėmis. Jos, anot Soteros, simbolizuoja meię ir šilumą. Prie kelnyčių naujausioje kolekcijoje mamos ras ir šiltų džemperių.

„Nemėgstu vaiko aprengti per šiltai. Tad manau, jog merino vilnos marškinėliai, džemperis ir kombinezonas – idealus pasirinkimas žiemai“, – teigia kūrėja.

Tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė pristato vaikiškų drabužių kolekciją (11 nuotr.)
+5