Tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė ketvirtojo gimtadienio proga dukrai surengė princesišką šventę

Tinkaraštininkės Soteros Šveikauskaitės dukros Aretės šventė/Fotosala.eu nuotr.
Tinkaraštininkės Soteros Šveikauskaitės dukros Aretės šventė/Fotosala.eu nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-11-11 15:25
AA

„Kai visi tokie užimti, nėra geresnės progos susitikti nei gimtadienis“, – įsitikinusi tinklaraščio „BabyBlog“ autorė, renginių ciklo „Mamadienis“ organizatorė Sotera Šveikauskaitė, savaitgalį savo dukrai Aretei surengusi princesišką ketvirtąjį gimtadienį, kuriame princese virto ir ji pati.

„Čia buvo mano dukrytės prašymas, nes jai pasakos ar filmai apie princeses, pūstos suknelės yra kažkas stebuklingo ir nepaprastai mėgiamo. Praėjusiais metais visur matė ir norėjo tik mikių, o šiemet atėjo princesių eilė. Tad ir gimtadienis tapo rožiniu princesės svajonės išsipildymu“, – apie dukros padiktuotą ketvirtojo gimtadienio temą pasakojo Sotera.

„Tema patiko ne tik Aretei, bet ir jos draugėms. Visos į gimtadienio šventę susirinko pūstomis suknelėmis ir labai džiaugėsi matydamos viena kitą taip puošniai apsirengusias“, – prisiminė tinklaraštininkė.

„Princesiška tematika ir man pačiai labai artima. Vaikystėje taip pat labai mėgau princeses, rožinę spalvą, pūstas sukneles. Dėl to apsirengti rožine suknele ir prisiminti vaikystę buvo vienas malonumas“, – juokėsi S. Šveikauskaitė, šventę planuoti pradėjusi gerokai prieš du mėnesius.

Tinkaraštininkės Soteros Šveikauskaitės dukros Aretės šventė/Fotosala.eu nuotr.

„Išsirinkus temą vaikų gimtadieniui svarbu iš anksto rezervuoti tą temą atspindinčią lokaciją, kur dar būtų galimybė vaikams ir pažaisti, ne tik pasedėti prie gražaus stalo. Visa kita – maistą, dekoracijas, aprangą – galima susirasti greičiau. Žinoma, kadangi pati dirbu su renginių organizavimu, man viską susirasti jau šiek tiek lengviau nei pirmą kartą organizuojant šventę. Jeigu dažnai to nedarote, visada geriau pradėti ruoštis iš anksčiau“, – patarė Sotera.

Paklausta, ar vaikams rengti tokias gimtadienio šventes – brangus malonumas, Sotera patikina, kad kiekviena mama gali apsieiti ir su mažesnėmis išlaidomis pati darydama užkandžius, maistą ar dekoracijas, tačiau jos atveju laikas tampa žymiai brangesnis: „Kiekviena mama galvoja, kaip galėtų sutaupyti ir savo laiką planuoja kuo produktyviau. Mano atveju, kuomet gyvenimo tempas labai įtemptas, bet dukrai norisi surengti nepamirštamą šventę, tenka pasitikėti kitų žmonių ruoštu maistu ir dekoracijomis. Ir viskuo likome labai patenkinti! Svarbu atidžiai rinktis tiekėjus“, – įsitikinusi Sotera.

Tinkaraštininkės Soteros Šveikauskaitės dukros Aretės šventė/Fotosala.eu nuotr.

Tai jau ne pirmas teminis gimtadienis, kurį tinklaraštininkė organizavo dukrai. Pirmąjį Aretės gimtadienį Sotera rengė miško žvėrelių tema, o trečiasis buvo skirtas barbėms. Tinklaraštininkė tiki, kad šį teminių gimtadienių tradicija turėtų išlikti ir dukrai paaugus. 

„Dabar dukra jau supranta, vertina ir žiūrėdama nuotraukas dėkoja už tokią gimtadienio šventę. Tai didžiausias įvertinimas mamai“, – šyposi tinklaraštininkė.

Tinkaraštininkės Soteros Šveikauskaitės dukros Aretės princesiškas gimtadienis (15 nuotr.)
+9