Tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė laukiasi antros atžalos

Sotera Šveikauskaitė/galartphotography nuotr.
Sotera Šveikauskaitė/galartphotography nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-08 10:04
AA

Tinklaraštininkės Soteros Šveikauskaitės šeima gyvena džiugiu laukimu – moteris laukiasi antrosios atžalos.

Džiugia žinia Sotera pasidalijo savo socialiniame tinkle.

„Mūsų begalinės meilės kupinoje šeimoje greitu metu atsiras naujas šeimos narys. Norime kartu su Jumis pasidžiaugti šia žinia“, – rašė ji, pasidalijusi nuotrauka, kurioje prie suapvalėjusio pilvuko glaudžiasi jos pirmagimė dukra Aretė.

„Svajonės tikrai pildosi... Pagaliau po beveik 5 metų mes ir vėl tapsime tėvais“, – pridūrė jau trylika savaičių atrosios atžalos besilaukianti žinoma moteris.

Sotera Šveikauskaitė/galartphotography nuotr.

Moteris pasidalijo ir jautriu pamąstymu apie po širdimi nešiojamą naują gyvybę ir po pirmojo nėštumo kurį laiką kamavusias baimes vėl pastoti.

„Aš tikiu tuo, kad vaikai mus aplanko tada, kada labiausiai jų laukiame ir norime. O mes nepaprastai laukėme sesutės arba broliuko ir pagaliau galime tuo pasidžiaugti. Mielosios, aš laukiuosi antro stebuklo. Ir nors laimė mėgsta tylą, bet labai džiaugiuosi, kad apie tai pagaliau galiu kalbėti su Jumis.

Iš tiesų pasiryžti antram nėštumui man buvo sunku. Kas žinot mano dukrytės istoriją, tikiu, kad tai tikrai suprasit. Man prireikė beveik 5 metų, kad galėčiau atsigauti tiek fiziškai, tiek ypač emociškai. Bet laikas gydo žaizdas, nauja gyvybė atneša su savimi naują knygą, atverčia naują baltą lapą ir pradeda kurti savo naują istoriją.

Aš tikiu tuo, kad turėti išbandymai, sunkumai šį kartą apdovanos tik gera patirtimi ir augs bei gims sveikas ir stiprus mažylis. Apkabinu kiekvieną iš Jūsų ir labiausiai tas likimo drauges, kurios galbūt vis dar nepasiryžta sekantiems vaikams dėl sunkių išgyvenimų praeityje. Vaikai – tai mūsų laimė ir stiprybė, kurie gyvenimą absoliučiai nuspalvina gražiausiomis spalvomis. Todėl, šiandien mano gyvenimas tapo dar spalvingesnis. Aš tikrai esu labai laiminga“, – instagrame draugams ir sekėjams prisipažino ji.

Sotera Šveikauskaitė/galartphotography nuotr.