Tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė pusšimtį mamų sukvietė į SPA vakarėlį Birštone

Sotera Šveikauskaitė pusšimtį mamų sukvietė į pižamų vakarėlį/„Fotosala“ nuotr.
Sotera Šveikauskaitė pusšimtį mamų sukvietė į pižamų vakarėlį/„Fotosala“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-11-15 15:00
AA

Virš keturiasdešimt mamų iš visos Lietuvos antradienį rinkosi į  „Vytautas Mineral SPA“ viešbutį Birštone, kur jau trečiąjį kartą vyko tinklaraščio „Babyblog.lt“ autorės ir iniciatyvos „Mamadienis“ įkūrėjos Soteros Šveikauskaitės renginys, kupinas staigmenų ne tik mamoms, bet ir jų mažiesiems.

„Labai smagu, kad šį kartą daugiausia mamų susirinko su net metukų neturinčiais mažyliais. Iš pradžių, pliuškenantis baseinų ir pirčių zonoje, vaikus linksmino animatorė undinėlė, pasakojusi mistinius padavimus ir įspūdingus savo gyvenimo nuotykius. Tuo tarpu mamos galėjo ramiau atsipūsti ir susipažinti, pabendrauti, pasidalinti patirtimis. Po maidynių visos kartu vakarieniavome ir tuo pačiu paminėjome mano dukros Aretės ketvirtąjį gimtadienį, po kurio laukė tikras pižamų vakarėlis su didžiulu tortu“, – intensyvią ir pramogų kupiną dieną prisiminė S. Šveikauskaitė.

Sotera Šveikauskaitė pusšimtį mamų sukvietė į pižamų vakarėlį/„Fotosala“ nuotr.

„Mamadienienis“ – tai visiškai nemokamas renginys įvairaus amžiaus vaikus auginančioms moterims, Soteros Šveikauskaitės iniciatyva sukurtas skatinti mamų bendruomeniškumą, kurti naujas draugystes ir stiprinti vaikų susilaukusių moterų tarpusavio ryšį.

„Bendrystė yra pagrindinis šios iniciatyvos tikslas, tad visą dieną kartu ir žaidėme, ir diskutavome rimtomis temomis, ir pasidalinome nelengvomis patirtimis. Man labai svarbu, kad sukurtume ryšį, kuris neišblėstų net ir paaugus vaikams. Tikiu, kad mus jungia ne tik vaikų temos. Šį kartą net sulaukiau pasiūlymo, kad sekantis organizuojamas „SPA Mamadienis“ galėtų būti ir be vaikų, taigi, kas žino, galbūt suorganizuosime poilsio dieną tik mamoms“, – planus atskleidė renginio organizatorė.

Sotera Šveikauskaitė pusšimtį mamų sukvietė į pižamų vakarėlį/„Fotosala“ nuotr.

„Labai smagu, kad „Keturios kėdutės“ mamoms su vaikais padovanojo rankšluostukus su išsiuvinėtais vardo inicialais, tad renginio svečiai iš šventės grįžo ne tik kupini gerų emocijų ar naujų pažinčių, bet ir su dovanomis“, – džiaugėsi tinklaraštininkė, siekianti praskaidrinti nelengvą mamų rutiną ir kviesdama moteris nebijoti prisijungti į „Mamadienių“ bendruomenę.

„Organizuodama šiuos susitikimus mamoms pastebiu, kad susidomėjimas jais tik auga, o mūsų bendruomenė – stiprėja. Mamoms svarbu rasti palaikymą ir vietą pasidalinti savo išgyvenimais. Dėl šios priežasties noriu suburti bent dienai kuo daugiau mamų iš visos Lietuvos ir esu įsitikinusi, kad mūsų susitikimai tik dažnės“, – sakė S. Šveikauskaitė, pasakojusi, jog pati susilaukusi dukros tokių susitikimų pasigesdavo.

Trečiajame „SPA Mamadienienio“ renginyje apsilankė ir tinklaraščio „Nesupermama“ autorė Viktorija Beišienė su dukra Atėne, kurios yra tapusios ištikimos šių renginių lankytojos.

Sotera Šveikauskaitė pusšimtį mamų sukvietė į pižamų vakarėlį (26 nuotr.)
+20