Tinklaraštininkės atskleidė triukus: kas padeda sutaupyti apsiperkant?

Laura Mazalienė, Kotryna Remeikaitė / Astos Petraitienės nuotr.
Laura Mazalienė, Kotryna Remeikaitė / Astos Petraitienės nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-09-20 10:02
AA

Apsipirkimas – neišvengiama savaitės dalis tiek mažesnėse, tiek didesnėse šeimose. Kad planuojant pagrindinius apsipirkimus nereikėtų abejingai žvilgčioti į lentynas ar spontaniškai „šluoti“ viską iš eilės, „Rimi“ apsilankiusios tinklaraštininkės Kotryna Remeikaitė bei Laura Mazalienė dalijasi patarimais, padėsiančiais sutaupyti.

Tinklaraštininkė Kotryna Remeikaitė, instagrame geriau žinoma kaip „Ko nors skanaus“, ir trijų vaikų mama, verslininkė Laura Mazalienė vėl susitinka parduotuvėje „Rimi“, kur abi jos dalijasi geriausiais patarimais, kaip sutaupyti apsiperkant, į ką verta atkreipti dėmesį parduotuvėse bei kaip planuoti pirkinius į priekį.

Prieš apsiperkant – geriausių pasiūlymų apžvalga

Laura pripažįsta prieš apsipirkdama visų pirma pasitikrinanti „Rimi“ siųstas žinutes su pasiūlymais, tuomet įsivertinanti, ar jie yra aktualūs. Kartu su vaikais, kurie yra didžiuliai tinklaraštinės pagalbininkai, moteris praverčia „Rimi“ geriausių pasiūlymų leidinį. Rasti pasiūlymai tinklaraštininkei primena, kad galbūt namuose esančių produktų kiekis jau eina į pabaigą.

„Šie leidinukai mums yra geras pagalbininkas ir priminimas, ko gali trūkti namuose“, – džiaugiasi moteris. Jai antrina ir tinklaraštininkė Kotryna – ji taip pat linkusi visų pirma peržvelgti geriausius pasiūlymus. Tiesa, kiek kitokiu būdu.

„Man tik atvykus į parduotuvę labiausiai patinka terminale pasitikrinti savo asmeninius pasiūlymus. Pasiūlymai būna pritaikyti būtent tiems produktams, kurie nuolat yra mano pirkinių krepšelyje, todėl labai smagu gauti akcijų ir jiems“, – šypsosi mergina.

Privati „Rimi“ etiketė

Ji taip pat teigia atkreipianti dėmesį į „Rimi“ privačios etiketės produktus, kurie pasižymi ne tik gera kokybe, bet ir žemesne kaina.

„Mūsų šeima taip pat labai mėgsta šią liniją. Kadangi mūsų vaikai mėgsta konservuotus kukurūzus, žirnius, pupeles, namuose visada jų turime. Aišku, džiugu ir tai, kad kukurūzai, žirniukai yra sveikesnis pasirinkimas nei, tarkim, sausainiai – ir mamos širdis rami, ir vaikai patenkinti“, – šypsosi L.Mazalienė.

Į parduotuvę vyksta pavalgius

Tinklaraštininkė Kotryna atkreipia dėmesį, kad vykstant į parduotuvę svarbus ne tik maisto planas, bet ir jaustis sočiam. Kitaip parduotuvių lentynos gali apžavėti, o planuotų produktų sąrašas – smarkiai išsiplėsti.

„Esu suaugęs žmogus ir man gali būti sudėtinga laikytis plano. O kaip yra su vaikais?“, – Kotryna paklausia Lauros.

„Vaikai turi būti ne tik pamaitinti įprastu maistu, bet ir turi būti patenkintas jų bent minimalus saldumynų poreikis. Kitaip, nori ar nenori, praeidamas sulauki prašymų. Jeigu jie nėra suvalgę, tarkim, ledų, prasideda derybos“, – atsako trijų vaikų mama.

Dėl to L.Mazalienės šeima planuoja ne tik, ką veiks parduotuvėje, bet ir visą dienos eigą: „Sudarome strategiją, kad būtų įvykdytas toks planas, kokio mums reikia.“

Alternatyvai – apsipirkimas internetu

Visgi kartais, kaip sako K.Remeikaitė, planai sugriūna, nes „įvyksta gyvenimas“. Ką daryti tokiais atvejais? Tinklaraštininkė Laura atskleidžia, kad neretai dėl tokių atvejų jai produktus tenka užsisakyti internetinėje „Rimi“ parduotuvėje arba „Rimi drive“.

„Pastarasis variantas man labai patogus, nes yra šalia darbo. Jeigu produktų užsisakau ryte, važiuodama namo galiu stabtelėti, pasiimti prekes. Tai nuostabiausias atradimas ne tik man, bet ir kitoms mamoms. Juk tikrai būna dienų, kai vaikai serga, negali išeiti iš namų ir vyras negali padėti, o valgyti nėra ką.

Šiuo metu jau esame išsiugdę neblogus įgūdžius, kaip apsipirkti internetu. Pirma apžiūrime akcijas, kas mums siūloma, kartais pasižiūriu receptus, ką naujo būtų galima pagaminti, pagal tai dėliojamės krepšelį ir laukiame atvykstančio kurjerio. Taigi, turėti alternatyvą yra smagu“, – tikina L.Mazalienė.

O jei gaminsime šiandien?

Norintiems sutaupyti Kotryna pataria patikrinti ir trumpiau galiojančių produktų lentyną. Joje sudėti nukainoti produktai.

„Šių produktų galiojimas yra trumpas, bet jeigu valgysi šiandien – kodėl nepasinaudojus šiais pasiūlymais?“ – klausia ji.

Savo ruožtu L.Mazalienė patikina jos dar neatradusi, bet greičiausiu metu išbandysianti būtent šiuos produktus.