Tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė pagimdė sūnų: jau išrinko ir vardą

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė su sūnumi Jokūbu ir vyru Mantu (dešinėje) / Asmeninio archyvo ir Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Konkurso „Mis Lietuva 2013“ nugalėtoja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė (29) su vyru teisininku Mantu Pitkausku (34) tapo tėvais. Pirmagimis porai gimė praėjus keletui metų po vestuvių.

Džiugią žinią Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė paskelbė savo „Facebook“ paskyroje. Žinoma moteris pasidalijo nuotrauka tiesiai iš ligoninės.

„Mano laimė, meilė ir viskas, kas nuostabiausia šiam pasauly, telpa mano rakose“, – rašė ji.
 
Rūta atskleidė ir pirmagimio vardą: „Susipažinkime, aš Jokūbėlis“, – šalia nuotraukos su sūnumi rašė ji.

Dar prieš kelias savaites R.E.Mazurevičiūtė-Pitkauskienė portalui Žmonės.lt sakė, jog gyvena pačiomis geriausiomis laukimo nuotaikomis. Ilgą laiką žinią apie nėštumą nuo aplinkinių šeima slėpė. 

„Buvo labai gera laukti ir stebėti, kaip vyksta procesas. Ne tik nėštumo, bet ir mūsų su vyrų santykių pokyčiuose“, – Žmonės.lt  pasakojo R.E.Mazurevičiūtė-Pitkauskienė.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė / Viktorijos Paškelytės nuotr.

Vaikelio lyties būsima mama atskleisti nepanoro iki pat paskutinės akimirkos.

Paklausta, kodėl šią naujieną taip ilgai slėpė, Rūta Elžbieta prisipažino, kad gražiu laikotarpiu norėjo džiaugtis tarpusavyje su mylimuoju.

Kūdikio besilaukianti Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė (14 nuotr.)
+8

Žmonės.lt primena, jog Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir teisininkas Mantas Pitkauskas po penkerių metų draugystės, amžinąjį „taip“ ištarė Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje, 2018-ųjų rugpjūtį. Rūta ir Mantas susipažino socialiniuose tinkluose, o Rūta atviravo, kad juos suvedė – likimas.

Nidą ceremonijai pora pasirinko ne veltui. Mantas Rūtai pasipiršo ant jūros kranto. Tiesa, piršlybos vyko ne Lietuvos pajūryje, o Kipre.

Nuotaka suknelę patikėjo dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei. Tiesa, vakarinėje dalyje ji pasipuošė kita, kūrėjos Valerijos Molčanovos suknele: – „Dėl suknelės labai nesijaudinau, nes žinojau, jog mano viziją tikrove pavers savo srities žinovė – dizainerė Viktorija Jakučinskaitė. Kadangi vakarinė dalis ant jūros kranto, antroji suknelė daug lengvesnė. Plazdanti, šilkinė – dizainerės Valerijos Molčanovos („MOLČI“ mados namai)“, – prieš vestuves pasakojo nuotaka.

Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir Manto Pitkausko vestuvės (102 nuotr.)
+96
Skaitykite daugiau