Tituluota gražuolė R. Mazurevičiūtė atskleidė tobulos figūros paslaptis

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė/„Teva Ember Moc“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė dažniausiai pristatoma kaip „Miss Lietuva 2013”, įvairių televizijos projektų dalyvė ir pramogų pasaulio atstovė. Tačiau veikli moteris pabrėžia, kad jai svarbiau būti vertinamai dėl darbų. Laisvalaikiu ji ne tik aktyviai sportuoja, bet ir tarnauja krašto apsaugos savanorių gretose. Todėl šiandien nusprendė pasidalinti savo patarimais kaip išlikti energingai, žvaliai ir palaikyti gražias kūno linijas.

Judėti gryname ore

R. Mazurevičiūtė tikina, jog didžiąją dienos dalį praleidžiant sėdint prie kompiuterio uždaroje patalpoje, svarbu rasti laiko atsipalaiduoti, įkvėpti gryno oro. Norėdama atitrūkti nuo kasdienių darbų bei pabūti gamtoje ji važinėja riedučiais, mina dviratį arba renkasi ilgą pasivaikščiojimą. Anot jos, tokia veikla ne tik suteikia gerų emocijų, padeda pasikrauti energijos ar pasisemti kūrybinių minčių, bet ir gerina širdies veiklą, didina organizmo ištvermę fiziniam krūviui bei padeda padailinti kūno linijas.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė/„Teva Ember Moc“ nuotr.

Rūpintis savo emocine būsena

Rūta Elžbieta įsitikinusi, jog jodinėjimas žirgais padeda pamiršti kasdienius darbus, suteikia ramybės jausmą: „Sėdint balne neįmanoma galvoti apie jokius rūpesčius. Norint suvaldyti žirgą reikia įdėti ne tik fizinių pastangų, tačiau ir gerai apgalvoti kiekvieną savo kūno judesį, nuspėti kaip žirgas sureaguos į mano veiksmus. Nors jodinėju ne dažnai, tačiau net ir tais retais kartais jaučiu stiprų ryšį su žirgu, o mane tai ramina“ – teigia R. Mazurevičiūtė. Sveiką gyvenimo būdą propaguojanti mergina įsitikinusi, kad jojimas ne tik pagerina emocinę būklę, tačiau prisideda ir prie taisyklingos laikysenos tobulinimo bei judesių koordinavimo.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė/„Teva Ember Moc“ nuotr.

Nepamiršti vandens

Plaukimą Rūta pamilo dar vaikystėje, kai kartu su tėvais leisdavo vasaras prie Baltijos jūros kranto. Ši tradicija išliko iki šiol: „Nesvarbu audringa ar rami, kaip žmogaus gyvenimas, jūra man visuomet žavinga. Kadangi ši vasara buvo kaip niekada karšta, daug savaitgalių praleidau Nidoje, kur galėjau mėgautis vėsiu jūros vandeniu. Prie jūros ir savo vestuves atšvenčiau. Kai negaliu ištrūkti iš miesto ar nelepina orai, stengiuosi bent pora kartų per mėnesį apsilankyti baseine“ – pasakoja R. Mazurevičiūtė. Ji tikina, kad plaukimas leidžia atsipalaiduoti, padeda sutvirtinti nugaros raumenis bei pagerinti kūno tonusą.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė/„Teva Ember Moc“ nuotr.

Nebijoti vyriško sporto

Vis naujas veiklas mėgstanti moteris prieš kelis metus savo jėgas išbandė ir krašto apsaugos savanorių pajėgose, kur svarbus ne tik fizinis, tačiau ir emocinis pasiruošimas. Jos teigimu, kariškio duonos vertėtų pabandyti kiekvienam, nes tai valią bei kovotojo dvasią ugdanti veikla. „Laikas, praleistas kariniuose baziniuose mokymuose, mane užgrūdino tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Suteikė ryžto siekti užsibrėžtų tikslų, išugdė kantrybę ir suteikė daugiau pasitikėjimo savimi. Sugrįžus po mokymų, įgytos savybės pravertė ir vis dar praverčia įvairiose gyvenimo situacijose“ – savo patirtimi dalinasi R. Mazurevičiūtė.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė/„Teva Ember Moc“ nuotr. / Organizatorių nuotr.

Atrasti sau mylimą veiklą

Kaip pati teigia, šokti Rūta pamėgo dalyvaudama projekte „Šok su manimi“. Tai buvo viena geriausių patirčių jos gyvenime, o įgytos žinios padėjo pasiruošti ir svarbiausiai jos gyvenimo dienai: „Prieš savo vestuves labai jaudinausi, norėjau, kad viskas būtų tobula. Todėl su vyru nusprendėme vestuvinį šokį kurti su profesionalių šokėjų pagalba. Uoliai treniravomės visą mėnesį ir net nepastebėjome, kaip šokis virto mūsų kasdienybe“ – šypsosi vietoje nenustygstanti moteris. Ji įsitikinusi, kad šokiai naudingi ne tik kūnui, tačiau ir sielai, kadangi padeda išreikšti jausmus, įsijausti į mylimos muzikos melodiją bei atsipalaiduoti.

R. Mazurevičiūtės kaip ir daugelio užimtų, energingų, veiklių asmenybių credo – kuo užimtesnis esi, tuo daugiau spėji. Todėl ji visus skatina atrasti sau mylimą veiklą ir drąsiai nerti į naujus iššūkius.

Skaitykite daugiau