Tomas Cruise‘as savo dukros nematė jau daug metų – atsisako su ja susitikinėti

Tomas Cruise'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Tomas Cruise'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-10-06 08:30
AA

Aktorius Tomas Cruise'as su žmona aktore Katie Holmes išsiskyrė 2012 metais. Artimi aktoriui šaltiniai teigia, kad su dukra Suri, kuriai pavasarį sukaks 13 metų, jis matėsi tik vieną kartą.

Viena spėjamų priežasčių – Tomo Cruise'o religiniai įsitikinimai, dėl kurių jis sąmoningai atsisakė matytis su dukra.

Tomas Cruise'as su dukra Suri (2012 m.) / Vida Press nuotr.

Pasak artimo šaltinio, Tomas ir Katie turėjo susitarimą, jog tėvas su dukra gali matytis dešimt dienų per mėnesį. Tačiau šį susitarimą Tomas sąmoningai atmetė ir nesusitikinėja su savo dukra jau daug metų vien dėl to, kad ji nepriklauso scientologų tikėjimui.

Aktoriaus bičiulė Maryanna Carter buvo sukūrusi „Facebook“ paskyrą , skirtą filmui „Jerry Maguire“. Moters iniciatyvą palaikė daug gerbėjų – jie taip pat talpino Tomo Cruise'o nuotraukas naujoje paskyroje. Tarp jų – ir dukters Suri.

Tomas Cruise'as ir Katie Holmes su dukra Suri (2006 m.) / Vida Press nuotr.

Tačiau žvaigždė kreipėsi į ilgametę bičiulę su prašymu ištrinti vaizdus su dukra, palydėdama tai žodžiais: „Ji nebėra mano gyvenimo dalis“.

Tai Maryanna Carter pranešė socialinėje paskyroje: „Prašau grupės paskyroje nebesidalinti nuotraukomis su Suri. Daugiau ji – ne jo gyvenimo dalis! Jei tai vis dėlto padarysite, aš privalėsiu nuotrauką ištrinti. Tai jo reikalavimas“.

Katie Holmes su dukra Suri Cruise / „Scanpix“ nuotr.

Suri gyvena su savo mama Katie Holmes Niujorke. Paskutinė nuotrauka su garsiuoju tėčiu, pasiekusi viešumą, buvo daryta 2012 metais rugpjūčio mėnesį, kai Tomas Cruise'as buvo užfiksuotas su atžala Floridoje, „Disney’s Typhoon Lagoon“ vandens parke.