Top 5: garsios moterys, kurias verta sekti „Facebook“ tinkle

Milda Dargužaitė, Agnė Jagelavičiūtė, Rūta Meilutytė ir Rasa Tapinienė / Asmeninio archyvo, Gretos Skaraitienės, Luko Balandžio ir LNK nuotr.
Milda Dargužaitė, Agnė Jagelavičiūtė, Rūta Meilutytė ir Rasa Tapinienė / Asmeninio archyvo, Gretos Skaraitienės, Luko Balandžio ir LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-11 13:47
AA

Jūsų socialinis tinklas „Facebook“ yra toks, kokį susikuriate pats. Vieni, prisijungę prie „Facebook“, mėgsta peržiūrinėti bičiulių kelionių, atžalų ar augintinių fotografijas, kiti socialinį tinklą naudoja tam, kad palaikytų ryšį su svetur gyvenančiais draugais, treti – kad išsipasakotų ar pasigirtų... Galima vardinti ir vardinti. Tačiau yra ir tokių, kuriems „Facebook“ – būdas sekti galbūt visai nepažįstamus, tačiau įdomius žmones.

Žmonės.lt sudarė Top 5 sąrašą garsių moterų, kurių pasisakymai, mintys ir įžvalgos, deklaruojamos „Facebook“ tinkle, gali sudominti kiekvieną. Visos jos – „skirtingų operų“ veikėjos, tačiau savo sekėjus geba įkvėpti, motyvuoti, pasidalija patarimais, priverčia susimąstyti ar tiesiog dalijasi tuo, kas įdomu ir nematyta. 

Kurių moterų profilius „Facebook“ tinkle rekomenduotumėte sekti jūs? Savo siūlymais pasidalinkite komentaruose. 

Žmonės.lt TOP 5: garsios moterys, kurias verta sekti „Facebook“ tinkle:

Rasa Tapinienė (3548 sekėjai).

Rasa Tapinienė / Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.

Žurnalistė, laidos „Info diena“ vedėja savo socialinio tinklo „Facebook“ profilyje ne tik dažnai apžvelgia aktualiausias dienos naujienas ir pateikia aštrų, kritišką bei kartais netikėtą požiūrį, bet ir demonstruoja socialinę atsakomybę. Žurnalistė reguliariai praneša sekėjams apie įdomias ir originalias socialines akcijas. Pavyzdžiui, prieš Rugsėjo 1-osios šventę skatino geros valios žmones padėti sunkiau gyvenančioms šeimoms pasiruošti išleisti vaikus į mokyklą. Be to, sekdami R.Tapinienę internete galite paskaityti ir labai asmeniškų, tačiau šiltų, mielų ir kartais – humoristinių istorijų apie žurnalistės šeimą: ji nesibodi atvirai papasakoti apie santykius su vaikais ir vyru Andriumi, tokios istorijos neretai tampa smagiu būdu praleisti laisvą akimirką. 

Agnė Jagelavičiūtė (36447 sekėjai).

Rasa Tapinienė / Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.

Savo „Facebook“ profilyje ji pasivadinusi „Agnė Jagelavičiūtė Stiliusos“. Čia Agnė dažnai ir gausiai dalijasi svarstymais apie madą, stilių ir šalies pramogų pasaulį. Aštrūs ir kritiški jos pasisakymai nuolat sukelia audringas internautų diskusijas, drąsios A.Jagelavičiūtės mintys dažnai komentatorių įvardijamos kaip išsišokimai. Vieni ją teisia, kiti nesiliauja girti, tačiau faktas kaip blynas – A.Jagelavičiūtės svarstymus sekėjai perskaito nuo pradžių iki galo. 

Rūta Meilutytė (136879 sekėjai).

Rasa Tapinienė / Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.

Olimpinė plaukimo čempionė „Facebook“ tinkle nedaugžodžiauja, tačiau ją sekti verta visiems tiems, kurie nori susipažinti su sportininkų „gyvenimo užkulisiais“. R.Meilutytė internete atskleidžia, kaip ruošiasi varžyboms, nuolat fotografuoja įdomiausias pasiruošimo akimirkas, leidžia susipažinti su savo gyvenimo rutina ir... demonstruoja pavyzdinį patriotiškumą. Tokį, kurio pasimokyti iš jaunosios sportininkės galėtų kiekvienas. 

Ilzė Butkutė (6708 sekėjai).

Rasa Tapinienė / Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.

Rašytoja, kultinės knygos „Atleisk savo šefą“ autorė internautus stebina savo istorijomis iš kasdienybės. Menką vos kelių akimirkų trukmės nuotykį rašytoja sugeba aprašyti taip literatūriškai ir įtaigiai, kad jos pasisakymai „Facebook“ erdvėje virsta ištisais rašiniais, primenančiais šiuolaikines noveles. Taigi pasiruoškite – skaityti reikės daug. Neretai I.Butkutės įkvėpimu brūkštelti internete tampa ir tai, ką ji mato aplinkui: aptardama aktualijas, medijas, socialinius reiškinius ji nestokoja ironijos ir sarkazmo, tačiau juk tai ir vilioja skaityti toliau. 

Milda Dargužaitė (5887 sekėjai).

Rasa Tapinienė / Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.

Buvusi „Investuok Lietuvoje“ vadovė drąsiai gali būti vadinama viena iš nuomonių lyderių šalyje. M.Dargužaitės pasisakymai internete vienareikšmiškai byloja: tai – išsilavinusios, inteligentiškos, didelę erudiciją turinčios moters pamąstymai. Tačiau aktualūs jie, galbūt, ne visiems: M.Dargužaitė savo „Facebook“ paskyroje dažnai apžvelgia politines ir ekonomines aktualijas, profesionalės akimis lygina Lietuvą ir užsienio valstybes. Ar tai įdomu tiems, kurie į socialinį tinklą užsuka vien atsipalaiduoti? Vargu. Tačiau mėgstantys pasigilinti ir besidomintys verslu ir politika sekti M.Dargužaitę internete privalo. 

Laukiame jūsų komentarų, kurių žinomų moterų profilius „Facebook“ tinkle rekomenduotumėte sekti jūs?