Tragiškai žuvusio NBA krepšininko dukra nutraukė tylą

Rasual Butler ir Leath LaBelle / „Scanpix“/AP nuotr.
Rasual Butler ir Leath LaBelle / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-03 15:38
AA

Po to, kai buvęs NBA žaidėjas Rasualas Butleris (38) ir jo žmona, buvusi populiaraus projekto „American Idol“ dalyvė Leath LaBelle (31) žuvo eismo įvykyje, artimieji susilaikė nuo bet kokių komentarų. Vakar viešai prabilo krepšininko dukra iš pirmų santykių Raven Butler.

„Prisijunkite ir kartu su šeima pagerbkime Rasualo Butlerio ir Leath LaBelle gyvybes“, – rašė jauna, našlaite likusi mergina. Ji pasidalijo savo tėčio ir jo mylimosios nuotrauka.

Šeštadienį, vasario 3 dieną visi krepšininko ir dainininkės gerbėjai buvo pakviesti į Los Andžele esančią krikščionių bažnyčią. R. Butleris ir Leath LaBelle ilgą laiką buvo „Potter House“ bažnyčios bendruomenės nariai.

Dar prieš mirtį R. Butleris savo dukrai skyrė šilčiausius žodžius:

„Jos aura, dvasia, stilius, kūrybiškumas, intelektas, aistra ir supratingumas atsižvelgiant į amžių – gražiausias dalykas, kurį gali matyti tėvas. Ji taip solidžiai viską supranta, kad daugelis suaugusiųjų turėtų tik pasimokyti.

Myliu ją visu kūnu...“ – prieš tragediją rašė krepšininkas.

Žmonės.lt primena, kad R. Butleris žaidė žymiausiose NBA komandose. Į tragišką auto įvykį kiti asmenys nebuvo įtraukti. Vyras nesuvaldė savo vairuojamo Range Rover modelio automobilio ir trenkėsi į sieną.

Iš transporto priemonės nieko neliko. Policijos pareigūnai tikina, jog prieš įvykį buvęs krepšininkas gerokai viršijo leistiną greitį. Vėliau situacija tiesiog tapo nekontroliuojama.

R. Butlerio žmona Leath LaBelle buvo gerai žinoma R&B atlikėja. Moteris išpopuliarėjo muzikiniame projekte „American Idol“ („Amerikos dievaitis“).