N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Translytė Caitlyn Jenner pareiškė, kad jai niekada nepatiko seksas su buvusia žmona

Caitlyn Jenner 2017-aisiais / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Garsiausia pasaulyje translytė Caitlyn Jenner (76)  tęsia savo autobiografinės knygos „Mano gyvenimo paslaptys“ („The Secrets of My Life“) reklaminę kampaniją.

Joje buvusi olimpietė (tuomet – Bruce‘as Jenneris), aukso medalininkė papasakojo, kokie įvykiai paragino keisti lytį.

Kris Jenner dar su vyru Bruce'u Jenneriu 2012 m., kuris netrukus pakeitė lytį / Vida Press nuotr.

Tai gerokai atšaldė šeimos narių santykius. Knygai pasirodžius, savo nuomonę išsakė ir podukra, garsioji amerikiečių televizijos realybės šou žvaigždė Kim Kardashian: „Man skaudu už mamą (Kris Jenner). Ji tiek daug turėjo pereiti dėl Bruce‘o, o dabar Caitlyn rašo nemalonius dalykus apie mano mamą. Tai negarbinga. Be to, daug kas iš knygoje pateiktų dalykų yra įžūlus melas“.

Todėl Caitlyn Jenner ketina užpildyti atsivėrusią dvasinę tuštumą – ketina įsisūnyti berniuką.

Artimas translytei bičiulis teigė, kad Caitlyn Jenner nereikia partnerio šeimai sukurti – ji gali būti puikia motina, nes visuomet buvo kupina gerumo ir pasirengusi juo dalytis. Tik suabejota, kaip garsioji moteris skirs laiko vaikui, nes ji visa galva panirusi į įvairiausius projektus.

Negana to, leidiniui „The Sunday Times“ Caitlyn Jenner pareiškė, kad jai niekada nepatiko intymus jos, tuomet dar buvusios vyru, ir žmonos Kris Jenner gyvenimas – seksualinė sueitis neteikdavo pasitenkinimo.

Bruce‘as ir Kris Jenner santuokoje pragyveno 22 metus. 2014-aisiais pora išsiskyrė, kai Bruce‘as nutarė tapti moterimi. Tai nebuvo visai netikėta – Kris Jenner turėjo nujausti tokį sutuoktinio norą, nes Bruce‘as mėgdavo žaidimą, kai keičiamasi vaidmenimis, kad galėtų rengtis moteriškais drabužiais. Be to, dar būdamas santuokoje, jis pasirinko procedūrą, kurios metu visam laikui nuo veido pašalinti plaukai.

Tačiau pati Kris Jenner teigė, kad neturėjo supratimo, kas vyksta jos vyro galvoje.

„Kris jaučiasi taip, lyg 22 metus būtų pragyvenusi košmariškame mele. Jai skaudu ir apmaudu, kad tam žmogui skyrė tiek savo gyvenimo metų“, – teigė artimas garsiai moteriai šaltinis.

Skaitykite daugiau