Traumą patyrusi „Šuolio“ dalyvė Elita Citovičiūtė: „Negalėsiu kovoti iki galo“

Elita Citovičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viena perspektyviausių projekto „Šuolis“ dalyvių Elita Citovičiūtė patyrė kojos traumą. Per treniruotę ji stipriai patempė čiurną.

Ji baiminasi, kad sekmadienį vyksiančiame šou negalės parodyti geriausių rezultatų ir visos pastangos nueis veltui.

Liūdna žinia mergina pasidalino savo socialinio tinklo paskyroje, taip pat pasidalino nuotrauka, kurioje matyt kad ji sėdi neįgaliojo vežimėlyje. E.Citovičiūtė rašė (kalba netaisyta):

Vakar per treniruotę man susikaupus darant pratimą, kolega kvailiodamas užšoko ant manęs, mums begriūnant mano čiurna pasisuko į priešingą pusę, skausmas taip vėrė visą naktį, kad trenerės rekomenduotas arklių tepalas šį kart net nepadėjo, ryte nuvykus į ligoninę, pasakė, kad pertempti raiščiai ir tik gulėti man, apie sportą net negalvoti.. Tokios absurdiškos mintys apėmė.. Aš visą laiką noriu tikėti, kad mes patys esame savo gyvenimo kalviai, bet kartais nutinka tokios situacijos, kurioms tinka vienas žodis – lemtis. Labai liūdna pagalvoti apie tai, kad negalėsiu mokytis šuolių, kad negalėsiu kovoti iki galo… Tad nesusitaikydama su ta mintimi išgėriau padidintą dozę nuskausminamųjų ir išlėkiau lipdyti rytojaus pasirodymo, o po to į baseiną tik kartą pabandyti rytojaus porinio šuolio, kuris, pasitvirtino, kad yra labai pavojingas… Nors išėjo puikiai, bet įlendant į vandenį mano kita koja praslydo susidūrusi su partneriu, o dar kadangi iš 7 metrų aukščio jis prisėdo ant mano šlaunies, kelio pakrypimas į viršų buvo itin skausmingas, rytoj visa traumuota jausiuosi turbūt kaip koks gladiatorius… Didelė rizika, jog rytoj per tiesioginį eterį gali baigtis taip pat, labai skaudėtų antrą kartą ant tos pačios šviežios traumos. Iš tikro labai liūdna, kad taip nesiseka..

Elita Citovičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Elita Citovičiūtė „Šuolyje“ įkūnijo seksualiąją Kleopatrą

Trečiosios „Šuolio“ laidos akimirkos (228 nuotr.)
+222
Skaitykite daugiau