Trečiadienį – vienintelis šią vasarą „Liūdnų slibinų“ koncertas Vilniuje

„Liūdnų slibinai“   / Ryčio Šeškaičio nuotr.
„Liūdnų slibinai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-16 11:32
AA

Trečiadienį, rugpjūčio 17 dieną, „Liūdni slibinai“ surengs vienintelį šią vasarą koncertą sostinėje. Į Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje esančią „Vasaros terasą“ grupė kviečia ateiti įvairaus amžiaus savo gerbėjus su šunimis, močiutėmis ar visu kolektyvu.

„Liūdnų slibinų“ Vasaros koncerte lauks gyvo garso dviejų dalių programa. Scenoje vasaros ritmu skambės gerai žinomos grupės dainos bei originaliais tekstais klausytojų džiaugsmus ir vargus paliečiantys kūriniai.

„Kol dar vasara bent kalendoriuje ir širdyje, kviečiam pasimatyti ir drauge pradėti ruošti slides žiemai. Geros nuotaikos neštis nebūtina, duosime vietoje“, – sako „Liūdnų slibinų“ narys Vaidas Kublinskas.

Spalvingieji grupės nariai nepraleis progos paminėti vieniems malonią, kitiems skaudžią vasaros sezono temą – vestuves. „Liūdnų slibinų“ moteris Aistė Lasytė kūriniu „Mergaitė melagė“ kels širdgėlos kupiną klausimą, ar jai pavyks ištekėti. Vaidas Kublinskas, mojuodamas žieduota ranka, išdidžiai solidarizuosis su gyvenančiais vedybinį gyvenimą. O Dominykas Vaitiekūnas, dėl visiems žinomų ir suprantamų priežasčių, autoironiškai išjuoks Mendelsono maršą. Paveikti neprognozuojamos vasaros atlikėjai taip pat dalinsis repeticijų metu gimusia, barzdomis atliekama „sonata“ vargonams.

„Liūdnų slibinų“ Vasaros koncertas – nedažna proga šiemet išvysti „slibinišką“ šou su trenksmu. Pavasarį „Liūdnų slibinų“ trijulė susitiko su klausytojais tik netradicinio formato akustiniuose pasirodymuose „Viskas netrukus baigsis“. Rudenį grupė ir toliau ketina kamerinėse ervėsė rodyti šią savo programą, kurioje skamba tik naujausio jų albumo kūriniai ir mezgami artimi pokalbiai apie gyvenimo pabaigas.