Trečio vaiko besilaukiančios Renatos Norvilės namuose 37-ojo gimtadienio išvakarėse apsigyveno ir šuo

Deividas Norvilas su šeima / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Deividas Norvilas su šeima / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-06-29 11:49
AA

„Niekada nebijau pasakyti savo amžiaus. Nebijau tų metų, nebijau raukšlių, nebijau pasenti. Juk su kiekvienais naujais metais ateina ir nauja patirtis. Kiekvienais metais jaučiuosi vis brandesnė ir turtingesnė“, – sako trečiadienį 37 metų gimtadienį mininti Renata Norvilė.

Ir nors tikrasis jos gimtadienis – birželio 29-ąją, šiemet šventę ji paminėjo keliomis dienomis anksčiau. Su vyru, dainininku Deiviu Norvilu, ilgąjį Joninių savaitgalį Renata praleido Zarasų rajone. Ten esančioje judviejų sodyboje pora bičiulių apsuptyje surengė dvigubą gimtadienio fiestą.

„Dvigubą šventę minime jau nebe pirmus metus. Deivio gimtadienis – birželio 13-ąją, todėl kasmet randame viduriuką tarp dienų, kai jo jau praėjęs, o mano dar neatėjęs. Taip sugalvojome ir šiemet“, – sakė ji.

Deivis Norvilas ir Renata Norvilė / Laurynos Narkevičiūtės nuotr.

Nors šiemet Renata sako svarstė apskritai neminėti gimtadienio ir tik paskutinę minutę nusprendė, kad reikia. „Niekuomet nešvenčiau gimtadienio, net vaikystėje jis kažkaip paprastai praeidavo. Todėl ir dabar man tai tiesiog paprasta diena, diena kaip ir visos kitos. O ir šiaip – šiemet aš jau su pilvu, tai čia daugiau vyrui staigmena“, – pasakojo ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Deividas Norvilas su žmona Renata laukia šeimos pagausėjimo

„Maudėmės prūde ir smagiai bendravom. Užsisakėm iš mugės skanios žuvies, niekam kitą rytą galvos neskaudėjo, visi patenkinti. Mes kažkaip mėgstam sudėti akcentus į bendravimą – tai mums svarbiausia, visiems linksmai pasibūti“, – kalbėjo Renata.

Deivis Norvilas ir Renata Norvilė / Laurynos Narkevičiūtės nuotr.

Tačiau šiemet vis dėlto vieną tradiciją teko sulaužyti. Futbolo kamuolį su bičiuliai mėgstanti paspardyti šeima šią pramogą atidėjo vėsesniems orams. „Buvo toks karštis, kad ieškojom, kur pasislėpti. Bėgioti noro nebebuvo“, – juokėsi ji.

Renata sako, kad futbolas jų šeimoje jau spėjo tapti kone religija, tiek žaisti, tiek žiūrėti futbolo rungtynes mėgsta ir Deivis, ir judviejų sūnus Emilis. „Deivio favoritas yra Messis. O dabar jis serga lyg ir už vokiečius? Aš tai nelabai domiuosi, čia jau mano vyrų žaidimai“, – juokėsi ji.

Gimtadienius Renata sako pradėjusi švęsti tik tuomet, kai susipažino su Deiviu. Dabar jiems abiem birželis – vienas smagiausių mėnesių, kai kelias savaites tenka gyventi šventinėmis nuotaikomis.

Paklausta apie dovanas, Renata užsiminė mėgstanti praktiškus daiktus. Neretai su vyru jiedu net pasitaria, ką vienas kitam dovanoti, taip išvengia bereikalingų dalykų. Šiemet jiedu nusprendė vienas kitam padovanoti šį tą iš medžioklės reikmenų. „Gal skamba keistai, bet todėl nenoriu net pasakoti apie dovanas. Mums tiesiog abiem reikėjo dalykų“, – linksmai pasakojo pašnekovė.

Deivis Norvilas ir Renata Norvilė / Laurynos Narkevičiūtės nuotr.

37-eri jai – nei daug, nei mažai. Tiesiog tiek yra. Renata tikina niekuomet nesureikšminanti, nei amžiaus, nei bėgančių metų. Pasak jos, daug svarbiau, ką per tuos metu spėji nuveikti.

Pati sau kitais metais ji norėtų palinkėti kantrybės. Juolab kad gandrų laukianti šeima vos prieš kelias savaites pasipildė dar vienu nauju nariu – dviejų mėnesių bavarų pėdsekio veislės šuniuku Leksu.

„Auginti šunį sugalvojo Deivis ir pats sau pasidovanojo gimtadienio dovaną. Dabar namai bus pilni gyvybės. Vieną „vaiką“ paauginsim ir tuoj atsiras kitas“, – Žmonės.lt kalbėjo Renata.

Deivis Norvilas ir Renata Norvilė / Laurynos Narkevičiūtės nuotr.

Šiandien ji skaičiuoja septintą nėštumo mėnesį. Trečio vaiko laukimas – daug lengvesnis nei pirmo: ir ramiau viduje, ir brandžiau, ir jaustis geriau pavyksta.

Norvilai jau žino ir rudenį gimsiančio vaiko lytį, tačiau jos kitiems neišduoda, nori tai palikti paslaptyje. „Turim mergaitę, turim ir berniuką, dabar nebesvarbu, kas gims, svarbiausia, kad vaikas būtų sveikas“, – kalbėjo ji.

Renata prasitarė, kad tiek laukdamasi dukros Vanesos, tiek judviejų su Deiviu sūnaus Emilio ji dar prieš gimstant jiems jau buvo išrinkusi vardus, tačiau šįkart – gerokai sunkiau. „Su vardas kažkokia tragedija. Esu visiškai pasimetus ir nesugalvoju vardo nei mergaitei, nei berniukui“, – pasakojo ji.

O šiomis dienomis Renata jaučiasi puikiai. „Kaip nusiteiki – taip ir yra“, – šypsosi ji.

Ar jiedu su Deiviu norėtų dar daugiau vaikų? „Vyras sakė – daugiau nesvajok. Kaži ar mums bereikia didesnio namo ir futbolo komandos namuos. Bet jau gal užteks ir trijų. Visuomet norėjau trijų vaikų, Deivis irgi norėjo. O ketvirtas būtų prabanga“, – sakė Renata.

Deivis Norvilas ir Renata Norvilė / Laurynos Narkevičiūtės nuotr.