Trečioje Heidi Klum ir „Lidl“ kolekcijoje – džinsinė apranga moterims bei mergaitėms

Heidi Klum / Prekybos centro „Lidl“ nuotr.
Heidi Klum / Prekybos centro „Lidl“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-09 12:14
AA

Kovo 5 d. prekybos tinklas „Lidl“ drauge su Heidi Klum pristatys jau trečiąją „Esmara by Heidi Klum“ kolekciją, šįkart pavadintą #LETSDENIM. Rinktinė džinsinė apranga „Lidl“ įprastomis kainomis stebins moderniais siluetais ir tarpusavyje derančiomis efektingomis spalvomis. Pirmąkart kolekcijoje bus ir drabužių mergaitėms bei paauglėms.

Heidi Klum ir „Lidl“ pirmosiomis dviem kolekcijomis įrodžius, kad šiam kūrybiniam tandemui nesvetimas nei stiliaus pojūtis, nei uoslė mados tendencijoms, #LETSDENIM suksis aplink šiuolaikinio garderobo klasiką – džinsinį audinį.

Kolekciją įkvėpė skirtingos Los Andželo, tapusio Heidi namais, miesto rajonų spalvos: ji saulėta tarsi Malibu, demokratiška lyg Venecija bei spindinti kaip Holivudas. Drabužių moterims ir mergaitėms kolekcijos prekių visose „Lidl“ parduotuvėse bus galima įsigyti visą savaitę, pradedant 2018 m. kovo 5 d., pirmadieniu.

„Visada buvau didelė džinsinių drabužių mėgėja. Juos galima puikiai derinti įvairiomis progomis: kartais visiškai neįpareigojančiai, o kitąsyk prašmatniai. #LETSDENIM kolekcija atspindi šią daugialypę džinso prigimtį ir puikiai įsilies į bet kurį stilių“, – mano Heidi Klum.

Džinsas – mados visagalis

Aptemptų džinsų ir laisvų džinsinių marškinių ansamblis ar spalvota džinsinė striukė – universalūs stiliaus hitai, kurie puikiai atskleidžia džinsinės mados universalumą. Trikotažiniai megztiniai su užrašais, dryžuoti marškinėliai ir ryškios kojinės suteikia kolekcijai džiugios bei gyvybingos nuotaikos. Madingi akcentai – žvilgantys elegantiški aukštakulniai ir poparto spalvų delninės.

Kolekcijoje mergaitėms – kelnės su petnešomis, bliuzonai su gobtuvais ir lietpalčiai su švelniu spalvų perėjimu.

Sukurta miesto gyventojoms, kupina fantazijos žaismo ir Los Andželui būdingos dinamikos, kolekcija atspindi ne tik Heidi natūrai būdingą gyvenimo džiaugsmą, bet ir nuotaikingą „Lidl“ požiūrį į madą.

„Po dviejų sėkmingų kolekcijų savo pirkėjams pristatysime madingų džinsinių drabužių asortimentą, pirmąkart skirtą ir mergaitėms. Nuo kovo 5-osios mūsų parduotuvėse „Lidl Fashion Week“ metu rasite puikių džinsinių drabužių „Lidl“ kainomis“, – sakė UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine.

Be moteriškų 34-44 dydžio drabužių ir avalynės, kolekcijoje pirmąkart bus ir drabužių mergaitėms ir paauglėms (dydžiai – nuo 122/128 iki 158/164). Kolekcijos gaminiais bus prekiaujama 27-iose Europos šalyse bei JAV – iš viso daugiau kaip
10 000 „Lidl“ parduotuvių.

Heidi Klum sukūrė mados kolekciją „Lidl“ (9 nuotr.)
+3