Trečios atžalos besilaukianti dizainerė Ingrida Rutkauskaitė dar kartą ištekėjo už Donato Naujoko

Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės/ Teodoro Biliūno/ „ŽmonėsFoto“ nuotr.
Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės/ Teodoro Biliūno/ „ŽmonėsFoto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-01-17 15:24
AA

Penktadienio popietę Kauno rotušėje po penkerių metų draugystės šventinių suknelių dizainerė, mados namų „Ingrid Inži“ įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė (36) ir verslininkas Donatas Naujokas (37) sumainė aukso žiedus. Ceremonija buvo kukli, joje dalyvavo tik jaunavedžiai ir liudininkai – Donato sesuo su vyru.

Į rotušę neatvyko nei poros tėvai, nei vaikai – dešimtmetė Saulė ir trimetė Vėja. „Nieko nebuvo, nes mes norėjome, kad tai būtų labai paprasta. Galvojome, gal užteks sudėti parašus ir tiek. Bet pasirodo, kad būtina atlikti visą ceremoniją. Aš jos labai nesureikšminu – mes tiesiog oficialiai įtvirtinome savo sąjungą“, – Žmonės.lt sakė Ingrida.

Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės/ Teodoro Biliūno/ „ŽmonėsFoto“ nuotr.

Iš pirmo žvilgsnio toks požiūris gali pasirodyti perdėtai kuklus ar net keistas, tačiau Ingrida ir Donatas tam turi priežastį: besąlygišką meilę vienas kitam jie prisiekė jau antrą kartą – lygiai prieš trejus metus jiedu susituokė Pietų Tenerifėje, nedideliame kurortiniame Adechės miestelyje. Tuomet pirmos bendros atžalos – dukters Vėjos – besilaukusi pora norėjo vestuvių ten, kur šilta. Dizainerė svajojo apie jungtuves Bora Bora saloje, bet šventė be artimųjų pasirodė ne tokia miela. Todėl Ingrida ir Donatas pasirinko geografiškai artimesnį tašką ir keliolikos brangiausių žmonių apsuptyje apsikeitė meilės įžadais. Tačiau pasibaigus svajonių vestuvėms ir nuslūgus euforijai paaiškėjo, kad ši santuoka... negaliojanti.

„Situacija tokia: tenykščiai dokumentai galioja tik tada, jeigu tuokiesi bažnyčioje. Kadangi aš jau negalėjau tekėti bažnyčioje, mes tuokėmės Adechės rotušėje. Tik paskui išsiaiškinome, kad toks dokumentas negalioja Lietuvoje – reikėjo nueiti į rotušę Kaune ir jį patvirtinti. Mes tai vis atidėliojome, kol galiausiai nebenuėjome... Juokiamės, kad ateity lauks dar ir trečios vestuvės – tada jau eisim į bažnyčią“, – linksmai pasakoja nuotaka.

Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės/ Teodoro Biliūno/ „ŽmonėsFoto“ nuotr.

Kad ir kokia kukli buvo penktadienį vykusi ceremonija, specialiai šiai progai Ingrida pasisiuvo suknelę. Rodosi, nieko kito nė negalėtum tikėtis iš vestuvinių drabužių kūrėjos! „Negaliu be suknelės. Man be visko gali vestuvės praeiti, bet tik ne be suknelės“, – juokiasi Ingrida.

Kai įsimylėjėliai priesaikos žodžius tarė Tenerifėje, jų balsuose nebuvo girdėti nerimo ir neužtikrintumo. O kaip buvo šįkart? Ar treji metai ką nors pakeitė? „Jaudulys? – perklausia Ingrida. - Ne, jo visai nebuvo, kadangi šis žingsnis – labai tvirtas. Nėra jokių abejonių. Aš tik džiaugiuosi, nes atrodo, kad metams bėgant net tvirtėja mūsų sąjunga. Kuo toliau, tuo labiau vienas kitą pažįstame. Nėra taip, kad kiltų abejonių, kodėl aš čia susituokiau. Smagu, kad esame kartu.“

Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės/ Teodoro Biliūno/ „ŽmonėsFoto“ nuotr.

Prieš trejus metus suskubote susituokti, nes norėjote, kad dukra gimtų santuokoje. Gal ir šįkart turite džiugių naujienų?

Taip, aš laukiuosi! Kaip bebūtų juokinga, kūdikis turėtų gimti tą patį mėnesį kaip ir Vėja – birželį. Viskas lygiai po trejų metų. Taip pasijuokdami ir keliaujame su Donatu (kvatoja).

Sveikinu! Ingrida, papasakokite, kaip jaučiatės? Ar sklandūs šie keli mėnesiai buvo?

Iš tikrųjų šis nėštumas buvo pakankamai sunkus, teko porą mėnesių ilsėtis, buvo net gulimo režimo periodas. O dabar jau viskas gerai, toliau viskas vyksta taip kaip ir praėjusiais kartais. Bet nėštumo pradžia buvo tikrai sunki, net nesitikėjau šito. Susidėjo ir energijos trūkumas, ir pykinimas, ir labai greitas nuovargis: atlieki kokią namų ruošos užduotį ar šiaip išvažiuoji į darbą ir jau nebeturi jėgų. Nesu įpratusi, kad negaliu bėgti, dirbti, kad reikia gulėti. Man tai buvo naujiena.

Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės/ Teodoro Biliūno/ „ŽmonėsFoto“ nuotr.

Jau aišku kas gims – mergaitė ar berniukas?

Kol kas tai vis dar klaustukas. Nėštumas gana ankstyvas, tai dar teks palaukti. Visi linki berniuko, bet matysim, kaip čia bus.

O kaip į žinią apie būsimą šeimos pagausėjimą sureagavo jūsų dukros?

Iš pradžių turbūt visiems buvo šokas. Mes ir patys visai nesitikėjome, kad viskas taip greitai įvyks. Tai kai pasakėm Saulei, ji iš karto sureagavo: „Jūs turbūt juokaujat.“ Patikinom, kad ne. O tada ji tikrai labai apsidžiaugė.

Vėja taip pat džiaugiasi. Nors ir mažytė, vis tiek supranta: pilvelį bučiuoja, labai laukia broliuko ar sesutės. Tarp mažylio ir Vėjos, manau, bus labai puikus amžiaus skirtumas.

Sunki nėštumo pradžia privertė sustoti, atsitraukti nuo darbų?

Mano situacija buvo šiek tiek kitokia – dar neseniai organizavau renginius, jie ir „pavogė“ mane iš suknelių. Rengiau mados mugę „Fashion Bazar“, bet jau perleidau tą verslą, nes nebegaliu tokiu tempu toliau dirbti. Dabar jau sakau, kad man gana renginių – grįžtu prie suknelių. Labai pasiilgau drabužių kūrimo.

Ingridos Rutkauskaitės ir Donato Naujoko vestuvės (33 nuotr.)
+27