Treningai ir ryškus makiažas? Taip!

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-03-31 09:01
AA

Kaip nešioti apsmukusį džemperį ir/ar tampres ir neatrodyti, tarsi einate į sporto salę ar Vingio parką, galite pasimokyti iš supermodelio, stiliaus ikonos Gigi Hadid. Nors „athleisure“ stilius mados pasaulyje anokia naujiena, Lietuvoje su treningais, kad ir gražiais bei stilingais, dar reikia gebėti išlaviruoti.

Apie tai, kaip derinti „athleisure“ arba „athluxury“ stilių, kaip jį įtraukti į savo kasdienybę ar net ypatingas progas, ELaima.lt straipsnyje neseniai rašė Laura Mizgirytė-Latour. Šįkart pakalbėkime apie makiažą.

Šią savaitę sportinį stilių mėgstanti Gigi Hadid Niujorko gatvėse pasirodė su slyvų spalvos, prie bluzono priderintomis, lūpomis ir pasufleravo, kad tokiam kasdieniškam įvaizdžiui (treningai, saulės akiniai, į arklio uodegėlę surišti plaukai) galima suteikti pikantiškumo. Tereikia ryškesnio lūpdažio! Arba – ryškaus akių pieštuko ar šešėlių.

Gigi Hadid / Vida Press nuotr.
Gigi Hadid / Vida Press nuotr.

Gigi Hadid – ne pirmoji ir ne paskutinė, kuri „athleisure“ stiliui suteikia prieskonių: kita stiliaus ikona, mados tinklaraštininkė Chiara Ferragni ryškaus lūpdažio ir perregimos suknelės „apatinuko“ pagalba „athleisure“ stilių transformavo į vakarinį.

Mada dabar labai tolerantiška, taigi – pirmyn, vaizduote!

Chiara Ferragni / Vida Press nuotr.