Tris vaikus auginanti Jessica Alba: „Dar niekada nesijaučiau taip gerai“

Jessica Alba / „Scanpix“ nuotr.
Jessica Alba / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-08-08 18:42
AA

Jessica Alba retai viešai kalba apie savo asmeninį gyvenimą, o juolab vaikus. Tačiau šįkart aktorė leido sau pabūti atvira ir atskleidė, kaip jaučiasi po trijų vaikų gimimo.

Moteris pasakojo, kad jai prireikė daug laiko, kad ir vėl galėtų pasitikėti ne tik savimi, bet ir savo kūnu. Pozuodama 25-erių metų jubiliejų švenčiančiam žurnalui „InStyle“, Jessica kalbėjo, kaip pasikeitė jos mintys, nuo pirmojo jos viršelio šiam žurnalui 2007-aisiais. 

„Žvelgdama atgal ir matydama pirmąjį savo InStyle viršelį, matau, kokia nesaugi jaučiausi, – kalbėjo J. Alba. – Tuo metu jaučiau, kad turiu būti tokia, kokią mane mato kiti žmonės ir elgiausi taip, kaip man iš tiesų nėra priimtina. Leidausi būti apibūdinama kitų“.

Interviu metu aktorė bandė išsiaiškinti, kokia ji yra dabar. Pasak jos, ji dabar tokia, kokia visą gyvenimą svajojo būti.

„Kas aš dabar? Trijų vaikų mama. Jų gimimas tikrai ištaškė mano kūną, tačiau man tai patinka. Be to, žinau, kad esu protinga. Ir pagaliau lioviausi nerimavusi, ką apie mane galvoja kiti,“ – teigė ji.

Dvi dukras ir sūnų auginanti Jessica Alba pasakojo, kad ilgą laiką jų vaikai nežinojo, kad ji yra garsi ir atpažįstama gatvėse. Taip ji elgėsi sąmoningai, norėdama sukurti vaikams normalią vaikystę.

Jessica Alba su vyru Cashu Warrenu bei dukromis Honor ir Haven / Vida Press nuotr.

„Pamenu, kai vyresnioji dukra, paklausė, kodėl jie uždėjo mano nuotrauką ant žurnalo viršelio. Tuomet jai paaiškinau, kad kartais dirbu tokį darbą ir man visai patinka,“ – juokdamasi pasakojo moteris.

Interviu metu Jessica Alba prakalbo ir apie seksualumo sampratą.

„Viskas gerai yra būti seksualiai. Man tai patinka. Lygiai taip pat, kaip puiku dėvėti trumpą sijoną ir aptemptą suknelę. Tačiau visa tai turi ateiti ne iš to, kad to nori vyrai, o dėl to, kad taip atrodyti nori pati, tiesiog dėl savęs, – kalbėjo J. Alba. – Fotografuodamasi viršeliui buvau visai neseniai pagimdžiusi savo sūnų. Jeigu būčiau jaunesnė, prieš fotosesiją tikrai būčiau laikiusis dietos ir beprotiškai daug sportavusi. Tačiau dabar aš myliu save. Ir toks yra mano kūnas“.