Trumpametražis G. Griniūtės filmas „Tickle my Pickle” – prieinamas nemokamai

Greta Griniūtė ir jos filmo „Tickle my Pickle” kadrai
Greta Griniūtė ir jos filmo „Tickle my Pickle” kadrai
Šaltinis: Žmonės
2020-04-09 16:43
AA

Nuo Berlyno iki Los Andželo filmų festivalių, dešimtys tūkstančių žiūrovų kino teatruose, o dabar – ir kiekvieno žiūrovo namuose: debiutinis lietuvių režisierės Gretos Griniūtės trumpametražis vaidybinis filmas „Tickle my Pickle” jau dabar nemokamai prieinamas vaizdo turinio dalinimosi platformoje „YouTube“.

„Tickle my Pickle” – drąsus pareiškimas apie moters seksualumą ir troškimus, atveriantis duris į šventą jaunos merginos erdvę – jos kambarį, kuriame prasiveržia jos pirminiai gyvuliški troškimai ir kuriame ji tyrinėja savo geismą bei seksualumą, fantazuodama apie Pienininką.

Kupina nepatogių užuominų, ši aštuonių minučių kino juosta satyriškai nagrinėja jaunos moters brendimą. Ivairiausiais daiktais apkrautas kambarys, geidulingi dūsavimai ir nepaprastai traškūs marinuoti agurkėliai – šis filmas tarsi akį džiuginantis saldainis, su laiku vis labiau stebinantis naujais skoniais.

Filmo „Tickle my Pickle” kadras

Greta Griniūtė yra laisvai samdoma rašytoja ir režisierė, geriausiai besijaučianti komedijos žanre. G. Griniūtė gimė Lietuvoje, tačiau po mokyklos baigimo 2011 m. išvyko į Jungtinę Karalystę, kur studijavo fizinį teatrą ir vaidybą. Aistra filmams ir teatrui greitai nutiesė G. Griniūtei kelią į Italiją, kur ji savo profesionalės karjerą kaip režisieriaus asistentė pradėjo pripažintoje teatro trupėje „Motus”.

Režisierės karjera įsibėgėjo 2017 m.​ ​dalyvaujant tarptautiniame filmų festivalyje „Cinemadamare”, kur ji turėjo progą ne tik parašyti ir surežisuoti keletą savo kūrybos trumpametražių filmų, bet ir prisidėti prie kitų kūrėjų darbų. Gavusi stipendiją studijuoti Los Andžele, Greta parašė ir režisavo savo debiutinį trumpo metro filmą „Tickle my Pickle”. Jis rodytas festivaliuose visame pasaulyje, įskaitant Los Andželo trumpametražių filmų festivalį (​LA Shorts International Film Festival ​ ) bei festivalį „ARFF Berlin”, kuriame buvo nominuotas geriausio režisieriaus kategorijoje.

Greta Griniūtė/Organizatorių nuotr.

2019 rugsėjį​ ​G. Griniūtė baigė Kino režisūros magistro studijas Goldsmiths Londono universitete ir filmų kūrybos dirbtuves Prahos filmų mokykloje (​Prague Film School ​ ). Abu studijų metu jos sukurti trumpametražiai filmai dabar rodomi tarptautiniuose festivaliuose. Geriausiai publikos įvertintas – „Rice & Bread”, kuris buvo atrinktas rodyti šių metų Londono trumpametražių filmų festivalyje (​London Short Film Festival 2020 ​ ).

Šiuo metu G. Griniūtė kuria naują filmą – „Pirmas Sekmadienis, Po Pirmos Pilnaties, Po Pavasario Lygiadienio

Temos: