Trynukus auginantys Simona ir Mindaugas Lipniai garsiems bičiuliams surengė vasarišką vakarėlį

Simona ir Mindaugas Lipniai garsiems bičiuliams surengė vasarišką vakarėlį.
Simona ir Mindaugas Lipniai garsiems bičiuliams surengė vasarišką vakarėlį.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-06-17 11:05
AA

Daugelis vasaros laukia ne tik todėl, kad šiluma maloniai nuteikia kasdienybę, o vakare po darbų gali atsigaivinti šiltame ežere, bet ir dėl gomurį glostančių, kepsninėse ruoštų valgių. Nuomonės formuotojai, parduotuvės „Simitri“ įkūrėjai Simona ir Mindaugas Lipniai surengė jaukų ir gardų vakarą, kurio metu svečiai ragavo šeimininkų pamėgtus barbekiu patiekalus.

Trynukus auginantys Simona ir Mindaugas didžiąją dalį vasaros praleis pajūrio namuose, tačiau prieš išvažiuodami į Kunigiškes bičiulius ir ištikimiausius klientus pakvietė į savo parduotuvės Vilniuje prieigas, kur skambant muzikai profesionalus virtuvės šefas kepsninėje ruošė įvairius valgius.

Vasaros atidarymo vakarėlyje svečiai ragavo kalmarus, krevetes, mėsos mėgėjai skanavo ant iešmelio patiektą vištieną, jautieną, kiaulieną, daržoves. Buvo ir Simonos bei Mindaugo pamėgtų vieno kąsnio užkandžių ir prancūziško stiliaus desertų.

Ingrida Martinkėnaitė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Vakarėlyje dalyvavo atlikėja Ingrida Martinkėnaitė su šeima, „Coocoomos“ drabužių kūrėjai Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas su dukromis, nuomonės formuotoja Inga Žuolytė, prekės ženklo „Guapa“ įkūrėja Sofio Gelašvili, papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė, balerina Kristina Tarasevičiūtė, populiarios nuomonės formuotojos Inidė Jasnauskaitė ir Gintarė Pietutytė, stilistė Santa Mišenytė, instagramo grožio guru Simona Si ir t.t.

Simona ir Mindaugas Lipniai bei Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas su dukromis / Asmeninio albumo nuotr.

Skanaudami valgius publika ne tik tarpusavyje bendravo, bet ir susipažino su Lipnių parduotuvės naujienomis. Simona ir Mindaugas pabrėžė, kad jau pirmosiomis karo savaitėmis jie savo parduotuvėje atsisakė rusiškų prekių.

„Buvo labai gera visus pamatyti. Nors birželis įpusėjo, vasaros atidarymo vakarėlį surengėme tik dabar – vis laukėme šiltesnių dienų. Nors lietuviški orai stebina kasdien – nežinai, laukti saulės ar žvarbaus vėjo, tam, jog niekas nesušaltų, iš anksto pasirūpinome šildytuvais. O juos rasti – ne taip ir paprasta! Džiugu tiek, kad tądien jų neprireikė,” – sako Simona.

Fotogalerija: 

Simona ir Mindaugas Lipniai bičiuliams surengė vasarišką vakarėlį (27 nuotr.)
+21