Trys seserys Delevingne: dvi žvaigždės ir viena ekscentrikė

Poppy, Cara ir Chloe Delevingne / Vida Press nuotr.
Poppy, Cara ir Chloe Delevingne / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2015-09-12 10:44
AA

Nors Delevingne’ų šeimoje išaugo trys mergaitės, šlovę ir garsą pasiekė jaunylės Poppy ir Cara. Tiesa, ir vyresnėlė Chloe Londone garsėja ekscentrišku gyvenimo būdu. Iš kokios šeimos kilusi ir kokiais pasiekimais didžiuojasi ši dėmesį kaustanti trijulė?

Kitaip nei dvi jaunesniosios seserys, vyresnėlė Chloe nevaikšto podiumu, nevaidina ir retai patenka į paparacų kameras. Nors jei panorėtų, turi visus duomenis tapti aukštuomenės kronikos žvaigžde.

Spręskite patys: pirmąkart prie altoriaus ji ėjo Šv. Pauliaus katedroje (čia vyksta visi svarbūs Delevingne’ų šeimos renginiai – nuo krikštynų iki laidotuvių). Svečių minioje buvo Jorko hercogienė Sarah (sena seserų Delevingne motinos Pandoros draugė), jos dukros, princesės Beatrice bei Eugenie, buvusi „Spice Girls“ dainininkė Geri Halliwell, aktorė Joan Collins (ji dar ir Caros krikšto motina). Nuotaka elegantiškai slėpė apvalėjantį pilvuką po baltu apsiaustu, atėjus laikui pagimdė sūnų, o... praėjus 17 mėnesių po vestuvių ištekėjo už geriausio savo vyro draugo, buvusio jų vestuvėse pabroliu ir net kurį laiką gyvenusio su jais po vienu stogu. 

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Buvusį Chloe sutuoktinį, klubų savininką ir vakarėlių liūtą Louisą Buckworth’ą, netrukus priglobė dainininkė Geri Halliwell. Dviejų vyrų draugystė, žinoma, nutrūko, o vyriausioji Delevingne neprarado nieko – turtingų ir įtakingų vyrų trokštamos moters reputacija visada glosto savimeilę (antrasis jos sutuoktinis – nekilnojamojo turto magnatas Edwardas Grantas). 

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Dar Chloe garsėja... pomėgiu medicinai ir yra baigusi medicinos studijas Londono universiteto koledže, moka rengti ypatingus vakarėlius, gali didžiuotis efektinga krūtine, kurią ypač puošia šeimos briliantai, dievina spagečius su citrinų padažu ir „Angry Birds“ žaidimą. Žodžiu, gyvena taip, kaip patinka, o jei dėl tokio gyvenimo būdo nereikia vargti ir daug dirbti – tuo geriau Chloe.

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Šeimos vertybės

Kuo labiau giliniesi į Stevensų ir Delevingne’ų šeimų genealogiją, tuo mažiau lieka aristokratiško blizgesio.

Vargti ir dirbti iš tiesų nereikėtų nė vienai Delevingne: merginų tėvas – nekilnojamojo turto magnatas Charlesas Delevingne’as, senelis iš motinos pusės – garsus Londono leidėjas seras Jocelynas Stevensas. Nors kuo labiau giliniesi į Stevensų ir Delevingne’ų šeimų genealogiją, tuo mažiau lieka aristokratiško blizgesio (ir daugiau sunkaus darbo bei nemenkos sėkmės). Vienas iš pirmųjų žinomų Stevensų apskritai buvo audėjo atžala ir nuolatinis hipodromo lošėjas. Ir mirties valandą jo turtas buvo vertas 0,5 mln. svarų sterlingų – 1904 m. tai buvo nesuvokiami pinigai. 

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Sėkmingos įpėdinių santuokos ir verslumas juos tik didino. Nežinia, kas labiau – pavyzdžiui, minėtasis sesučių senelis Jocelynas Stevensas buvo vedęs princesės Margaret rūmų damą Jane Sheffield (ji ir yra Chloe, Poppy ir Caros senelė), draugavo su pačia princese. Be kita ko, senelis buvo apdovanotas ir geležine ranka: kai dukra Pandora pradėjo vartoti narkotikus, jis įsilaužė į jos butą, uždarė jauną moterį reabilitacijos klinikoje, o narkotikų tiekėją įkišo už grotų. 

Seserys Delevingne mokėsi Bidle – vienoje brangiausių Didžiosios Britanijos privačių mokyklų, kur mokslo metai kainuoja daugiau nei 10 000 svarų sterlingų (maždaug tiek pat, kiek Itone ar Harou). Dainininkė Lily Allen, modelis ir rašytoja Sophie Dahl, „Oskaru“ apdovanotas aktorius Danielis Day-Lewisas, aktorė Juno Temple, modelis Alice Dellal – tik keli garsūs Bidlo absolventai. 

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Faktas, kad kūdikis, gimęs tokioje šeimoje, augęs prestižiniame Belgreivijos kvartale ir išėjęs Bidlo mokyklą (visomis prasmėmis), turi labai pasistengti, kad netaptų garsus. Chloe Delevingne pasistengė ir sąlyginai išsaugojo privatumą. O dvi jaunesnės seserys nusprendė kitaip. 

Kelias į viršūnę

Nors tarp Poppy ir Caros – 7 metų skirtumas, jos išgarsėjo bemaž kartu.

Galima būtų sakyti, kad jokio kelio nė nebuvo – merginos jau buvo gimusios viršūnėje. Gal tik įdomus faktas, kad nors tarp Poppy ir Caros – 7 metų skirtumas, jos išgarsėjo bemaž kartu: „Storm Model Management“ agentūra 2008 metais pasirašė sutartį su Poppy, o metais vėliau – su Cara, ką tik baigusia mokykla. 

Beje, SMM – ta pati agentūra, kurios įkūrėja Sarah Doukas kažkada atrado Kate Moss. Ir dėl seserų Delevingne ji neapsiriko, ypač dėl jaunylės Caros. Be kita ko, pirmąkart fotosesijai mergiotė pozavo būdama dešimties garsiam fotografui Bruce’ui Weberiui, dirbusiam italų „Vogue“. 

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Gal dėl to, kad jai nereikėjo grumtis dėl vietos prieš kamerą, o gal todėl, kad Doukas išties geniali modelių atradėja, apdovanota nepaprasta nuojauta, labai greitai mados pasaulis išmoko tarti sudėtingą Delevingne pavardę. Debiutantė netrukus tapo britų metų modeliu, britų „Vogue“ metų veidu, krūvos madų ir stiliaus žurnalų – nuo įvairių šalių „Vogue“ iki alternatyvių „i-D“ ar „Russh“ – heroje.

Atrodo, visiems reikėjo šitos ne itin aukštos (1,73 m) mėlynakės juodais paakiais ir beveik plokščia krūtine (83-67-88). O kai prieš porą metų Carą po savo sparnu priglobė Karlas Lagerfeldas, irgi garsėjantis gebėjimu atpažinti talentus, pasidarė visiškai aišku: mados pasaulis turi ne antrąją Kate Moss, o pirmąją Carą Delevingne.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pusnuogė Cara Delevingne – lūpų dažų reklamoje

„Cara – modernių laikų IT girl. Juokinga lyginti ją su Kate. Cara – visai kas kita. Ji – pilna gyvybės, energijos, pašėlusi, laukinė mergina, drauge puikiai išauklėta ir labai linksma... Cara – asmenybė, mados pasaulio Charlie Chaplinas. Ji geniali, tarsi nebyliojo kino herojė“, – sakė dizaineris apie savo numylėtinę.

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Poppy užmojai, ypač palyginti su Caros, kuklesni. Ji nevaidina (mažoji Delevingne turi aktorės ambicijų – 2012 m. debiutavo nedideliu vaidmeniu Joe Wrighto juostoje „Ana Karenina“, o šiemet ir kitais metais išeis keli filmai su ja, įskaitant naująją juostą apie Betmeną), neskambina gitara, nemuša būgnų ir net nedainuoja – visa tai daro Cara, išleidusi du muzikos albumus ir dirbusi su pačiu Pharrellu Williamsu. 

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Žinoma, Aguonai (poppy – lietuviškai „aguona“) nėra ko skųstis – be Lagerfeldo, ją myli kad ir Marcas Jacobsas, fotografas Terry Richardsonas. O svarbiausia – ją myli sutuoktinis Jamesas Cookas, už kurio ji ištekėjo prieš metus. Vestuvėse Londone ir Marakeše dalyvavo princesė Beatrice, nuotakos draugės Sienna Miller (abi merginos kažkada kartu nuomojosi butą Niujorke) ir Alexa Chung, Georgia May Jagger, sena šeimos bičiulė Joan Collins. 

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Žinant sesers Chloe santuokos istoriją, Poppy gali būti probleminė nuotaka, tačiau su Cooku ji seniai kartu, Jamesas – rimtas vaikinas (dirba šeimos kompanijoje, kurios verslas susijęs su kosmoso užkariavimu). Ir Poppy jis gerai pažįsta – pakanka prisiminti, kaip pasipiršo savo išrinktajai, ne šiaip įteikęs žiedą, o padovanojęs jos mėgstamos dizainerės Anyos Hindmarch papuošalų dėžutę. 

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Laisva ir turtinga

Vėlgi, kitaip nei Chloe ir Poppy, Cara įsipareigoti neskuba. O dėl kai kurių dalykų, pavyzdžiui, pinigų, Carai nereikia sukti galvos – vien praėjusiais metais ji uždirbo 2,4 mln. svarų sterlingų. Ir net savo vardą įregistravo kaip prekės ženklą.

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 įdomiausi didžiųjų mados namų reklaminiai klipai

O štai širdies draugai, tai yra bent kol kas draugės, šalia jos ilgai neužsibūna. Praėjusių metų pradžioje kelis mėnesius Cara nesiskyrė su aktore Michelle Rodriguez. Merginos susipažino sausį, jas matė besibučiuojančias per krepšinio rungtynes Niujorke, Michelle sėdėjo salėje per „Fendi“ šou Milano mados savaitėje – juk podiumu vaikščiojo jos draugė! Tik karštas romanas nebuvo ilgas – vasarą vykusiose Poppy vestuvėse Cara pasirodė be mylimosios. 

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Šį vasarį užsimezgusi draugystė su dainininke Anne Clark, vyresne už Carą dešimt metų, taip pat nutrūko labai greitai. Sakoma, kad Anne, scenoje pasirodanti St. Vincent slapyvardžiu, negalėjo susitaikyti su bičiulės sėkme ir pyko, kad ši per daug laiko skirianti karjerai ir per mažai – jų santykiams.

Šiaip ar taip, po pusantro mėnesio Caros instagrame pasirodė paveikslėlių su sužeistomis širdutėmis ir graudžiais įrašais apie skausmą. Tačiau po kelių dienų fotografai Niujorke įamžino Carą... Dakotos Johnson, filmo „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ žvaigždės, draugijoje.

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.

Jos – susikabinusios už rankų – kartu išėjo iš Karlo Lagerfeldo vakarėlio, surengto jachtoje. Ar tai – nauja daugystė? O gal visų akyse pagaliau mezgasi lemtingas ir sėkmingas ryšys? Daug kas priklauso nuo pačios Caros: mergina yra sakiusi, kad kalbant apie santykius ji yra ta, kuri persekioja. „Esu šiek tiek grobuonė, bet nearši. Mėgstu medžioti, bet visai neprieštaraučiau ir pati būti medžiojama. Viskas priklauso nuo to, kaip susiklosto „chemija“.“  

Chloe Delevingne su antruoju vyru Edwardu Grantu / Vida Press nuotr.