Turine – ypatingi svečiai: palaikyti Monikos Liu atvyko pernai žibėję „The Roop“

Grupė „The Roop“ apsilankė „Eurovizijoje“ / Luko Balandžio nuotr.
Grupė „The Roop“ apsilankė „Eurovizijoje“ / Luko Balandžio nuotr.
U.Martusevičiūtė ir L.Balandis iš Turino
Šaltinis: Žmonės
2022-05-10 21:01
AA

Didžioji „Eurovizijos“ scena – didelis išbandymas, kurio skonį puikiai žino grupė „The Roop“. Į Turiną praėjusių metų atstovai atvyko palaikyti šiemet Lietuvos vėliavą nešančios Monikos Liu.

Į antradienį Turine vykstantį „Eurovizijos“ pusfinalį atvyko ir praeitų metų Lietuvos atstovai konkurse grupė „The Roop“. Paklausti, kaip jaučiasi vėl būdami tarp konkurso gerbėju, muzikantai atsakymą susiejo su šiųmetę mūsų atstovės Monikos Liu daina „Sentimentai“.

„Buvimas čia mums kelia sentimentus, – portalui 15min šypsodamasis sakė „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius. – Tikrai labai džiaugiamės, kad vyksta šventė, nes „Eurovizija“ pirmiausia yra didelė šventė žiūrovams, dalyviams ir visoms šalims. Mes laimingi vėl būdami šventės dalimi.“

Grupė „The Roop“ apsilankė „Eurovizijoje“ / Luko Balandžio nuotr.

„The Roop“ teigė Monikos Liu pasirodymą vertinantys puikiai, nors galutinės versijos dar ir nematė – ją išvys antradienį pusfinalio metu.

„Bet ištraukos, kurias matėme, tikrai patiko. Patinka tai, kad ji turi savo stilių, savo norus ir daro pagal save. Tas yra svarbu“, – kalbėjo grupė.

„The Roop“ nenorėjo prognozuoti, ar Moniką išvysime finale, tačiau pridūrė nuoširdžiai linkintys jai ten patekti. Tačiau patikino, kad jei taip ir nenutiks, nusiminti nederėtų.

„Mes ją palaikysime. Bet galų gale, čia yra žaidimas, nesvarbu, ar pateksi, ar nepateksi. Jeigu ne pirma vieta, tada nesvarbu kas. Yra svarbu tai, ką tu darai po konkurso – ar verki, ar toliau įrašinėji dainas ir skleidi jas pasauliui pasauliui, Lietuvai, visiems, kurie nori išgirsti“, – nuomone su 15min dalijosi „The Roop“.

Kitų dalyvių muzikantai išskirti nenorėjo, bet teigė su kai kuriais susipažinę ir jie pasirodė nuoširdūs žmonės. Prieš atvykdami į areną, grupės „The Roop“ nariai Turino centre pasipuošę dalijo kompaktinius diskus bei autografus. Ten jie sutiko ir ne vieną savo gerbėją.

Grupė „The Roop“ apsilankė „Eurovizijoje“ / Luko Balandžio nuotr.

„Mes galvojome, kad mus jau pamiršo, bet išgirdome, kad mus seka jau nuo 2020 metų, kada buvo „On Fire“. Treti metai, kai turime tokį santykį su žmonėmis, ir tik šiais metais turime teisę išeiti į gatvę ir pasakyti jiems „Labas“, – šyptelėjo V.Valiukevičius.

Po konkurso „The Roop“ namo nevyks – kartu su norvegais grupe „KEiiNO“ jie koncertuos viename iš Turino klubų.

„Mes atvykome į Turiną su keletu tikslų. Visų pirma, mus pakvietė į koncertą pasirodyti, kas, laimei, sutapo su pusfinaliu, kuriame dalyvauja Monika. Tai mes atvykstame palaikyti Monikos, o trečiadienį išleidžiame albumą“, – portalui 15min sakė „The Roop“.

Fotogalerija:

Grupės „The Roop“ ir lietuvių apsilankymas „Eurovizijoje“ (32 nuotr.)
+26