TV gelbėtoja Sandra Žutautienė – apie skyrybas su vyru, numestus 50 kg ir muzikinę karjerą

Sandra Žutautienė laidoje „Su Žemaite“ / Stop kadrai ir asmeninio albumo nuotr.
Sandra Žutautienė laidoje „Su Žemaite“ / Stop kadrai ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-08 11:13
AA

„Niekam to nesu sakiusi. Bet dabar papasakosiu“, – taip į kolegės ir geros draugės Gerdos Žemaitės klausimą apie tai, kiek iš tiesų svėrė prieš keletą metų ir kaip pavyko numesti beveik 50 kilogramų, rugpjūčio 8-ąją „Youtube“ kanale debiutuojančioje tinklalaidėje „Su Žemaite“ atvirai atsakė žinoma televizijos gelbėtoja, atlikėja Sandra Žutautienė.

Bene pirmą kartą moteris be užuolankų pasidalijo ir mintimis, kodėl buvo priaugusi per daug svorio, kaip išgyveno skyrybas su vyru, o vėliau – vėl atrado kelius į sceną bei ramybę širdyje.

S.Žutautienė prieš kamerą nebeslėpė, jog didžiuosius gyvenimo pokyčius pradėjo dėl dviejų aplinkybių – pirmiausia ji šoka patyrė atsitiktinai pasisvėrusi draugės vonios kambaryje buvusiomis svarstyklėmis.

Jos rodė 25 kilogramais daugiau nei G.Žemaitės pašnekovė įsivaizdavo pesimistiškiausiose prognozėse. Patyrusi stresą ir dėl susiklosčiusios situacijos pradėjusi dar labiau save kaltinti, S.Žutautienė per kelias dienas svarstyklių rodyklę „stumtelėjo“ dar du kilogramus į priekį.

Laida „Su Žemaite“ / Stop kadras

Antroji priežastis, privertusi susiimti, buvo mintis apie tai, kad, koncertuodama nedidelėje scenoje, „užstoja“ dueto partnerį Viktorą Vaikšnorą.

„Viktoras buvo daugelio pasikeitimų iniciatorius“, – užsiminė S.Žutautienė, atskleisdama ne tik kiek daugiausiai svėrė, kiek numetė, kokios priemonės padėjo pasiekti rezultatą, bet ir kokį drabužių dydį teko rinktis prieš keletą metų bei kokiu vilki dabar.

Daug pikantiškų detalių tinklalaidėje paaiškėjo ir G.Žemaitės pokalbiui su Sandra ir Viktoru pakrypus asmeniškesnėmis temomis. „Ar jie – pora, ar viskas tėra akių dūmimas? Atsakymas bus. Tiesa, išgauti jį buvo nepaprasta“, – šypsojosi autorinės tinklalaidės vedėja tapusi G.Žemaitė.

Laida „Su Žemaite“ / Stop kadras
Laida „Su Žemaite“ / Stop kadras

Apie tai, ar reikia prisižiūrėti vyrams, koks yra sėkmingo muzikinio kelio receptas, vestuves ir daugybę kitų dalykų su Sandra ir Viktoru kalbėjusi garsi moteris tikino, jog, pagal dabartinius planus, „Su Žemaite“ pokalbiai viešumą turėtų išvysti bent kas dvi savaites.

„Mintis išmėginti naują žanrą jau kurį laiką gyveno su manimi. Tikiuosi, kad laidoje niekada nestigs įdomių pašnekovų, paaiškės ne viena paslaptis ir visada skambės nuoširdus juokas“, – vylėsi G.Žemaitė.

Laidos įrašas:

„TV pagalbos“ reporterė Sandra Žutautienė (23 nuotr.)
+17