Žurnalistė Daiva Žeimytė ištekėjo už parolimpiečio Mindaugo Biliaus

Daiva Žeimytė ir Mindaugas Bilius
Daiva Žeimytė ir Mindaugas Bilius
Šaltinis: Žmonės
2018-08-24 15:46
AA

Penktadienio popietę žiedus sumainė „Lietuvos ryto“ televizijos laidų vedėja, žurnalistė Daiva Žeimytė (38) ir Rio de Žaneiro parolimpinis čempionas Mindaugas Bilius (36). Pora amžiną meilę prisiekė Jiezno Šv. arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčioje, praneša 15 min.

Daiva ir Mindaugas susituokė artimų draugų kompanijoje, o vestuvių puotą iškėlė už Vilniaus ribų. 

D. Žeimyte lemtingąjį „taip“ ištarė vilkėdama dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknelę. Pora apie santykius atvirauti nėra linkusi – šios vestuvės vyko slapta ir daugeliui buvo staigmena.

„Po skyrybų dužo širdis, kritau į tokią emocinę duobę, kad be specialistų pagalbos nebūčiau išlipusi“, – pirmą kartą apie išgyvenimus po išsiskyrimo su mylimuoju ir patirtą depresinę būseną anksčiau žurnalui „Žmonės“ pasakojo moteris.

„Didžiausia mano bėda – baimė būti paliktai, nes visi artimiausi žmonės vienaip ar kitaip mane yra palikę. Todėl ir į partnerius įsikibdavau lyg erkė“, – skausmingai tuomet atviravo Daiva.

Mindaugas Bilius – Lietuvos neįgaliųjų sporto lengvaatletis, parolimpinis čempionas. Besimokydamas 11 klasėje pradėjo sportuoti lengvąją atletiką – rutulio stūmimą ir disko metimą. 1999 m. įstojo į Šiaulių universitetą. Trejus metus pasimokęs universitete kūno kultūros ir sporto pedagogikos, M. Bilius metė studijas ir išvyko į JAV, kur praleido aštuonerius metus.

Būdamas Amerikoje pateko į autoavariją Kalifornijoje. 2009 m. lapkritį M. Biliaus vairuojamą automobilį kliudė kita transporto priemonė, jis vertėsi ir trenkėsi į šalikelėje stovėjusį autobusą, patyrė daugybinius kaulų lūžius – nuo šonkaulių iki žastikaulio, į smegenis buvo išsiliejęs kraujas. Per dvi savaites trukusią komą neteko pusės kūno masės. Gydytojai jo tikimybę išgyventi iš pradžių vertino vos 10 proc. Po gydymo JAV 2010 m. pradžioje grįžo į Lietuvą, tęsė reabilitaciją Palangoje.

Šiauliuose grįžo į lengvosios atletikos maniežą. Kairę koją ir ranką sunkiau valdantį vyrą gydytojų komisija priskyrė lengvaatlečių, turinčių cerebrinio paralyžiaus sukeltų sutrikimų, klasei. Tęsdamas studijas Šiaulių universitete, kartu ėmė dalyvauti neįgaliųjų sporte.