„TV Pagalbos“ studijoje – po 20 santuokos metų skirtis nusprendusi daugiavaikė šeima

„TV Pagalbos“ herojai Aleksandra ir Linas / TV3 nuotr.
„TV Pagalbos“ herojai Aleksandra ir Linas / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-13 10:06
AA

Ar kiekvienai moteriai skirta būti mama, žmona, namų židinio kurstytoja? Ar galime teisti moteris, kurios siekia tik karjeros arba nori būti mylimos ne vieno vyro? Šiuos gyvenimiškus klausimus laidos „TV Pagalba“ kūrėjai kels šį antradienį.

Laidos studijos svečias Linas sako, kad per daugiau nei dvidešimt santuokos metų pagaliau pripažino sau, kad jo žmona Aleksandra – nepasikeis.

„Ji tinginė, norinti linksmybių, daugybės kitų vyrų dėmesio. Jos negali sustabdyti nei penki mūsų vaikai, nei aš. Kaimynai vadina mane briedžiu už tai, kad, neva, nematau, ką mano žmona daro! Matau, tačiau nieko negaliu padaryti... Atėjau čia, norėdamas išsiskirti su Aleksandra“, – prisipažino Linas.

Tuo tarpu jo žmona Aleksandra pasakojo savo istorijos versiją: „Mano vyras – labai pavydus, negerbė manęs, nelaikė moterimi, išvis nelaikė žmogumi. Laikydavo mane kaip įkalintą namuose, net pas drauges negalėdavau nueiti kavos išgerti. Galų gale jis pradėjo mane prievartauti. Tai buvo taškas mūsų santykiuose. Noriu skirtis.“

„TV Pagalbos“ herojai Aleksandra ir Linas / TV3 nuotr.

„Vieno kalto niekuomet nebūna. Ar Aleksandra neįžvelgia savo kaltės dėl to, kad griūva santuoka? O gal kaltesnis Linas?“ – klaus laidos vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

Pasirodo, ši šeima išgyveno baisią nelaimę: avarijoje žuvo jų 16-metis sūnus. Gal šis tragiškas įvykis sugriovė poros santykius? Į laidos studiją Linas ir Aleksandra atvyko skirtis. Antradienio vakarą „TV Pagalbos“ vedėjai bandys rasti kompromisą ir išsaugoti šią šeimą.

„TV Pagalbos“ herojai Aleksandra ir Linas / TV3 nuotr.