„TV pagalbos“ veterinarą P.Morkūną supykdė neblaivi vairuotoja: sukėlė avariją ir pabėgo palikusi šunis

Paulius Morkūnas ir avarijos kadrai
Šaltinis: Žmonės
AA

Laidos „TV pagalba“ veterinaras Paulius Morkūnas sekmadienį tapo eismo įvykio liudininku – jo kaimynystėje neblaivi vairuotoja automobiliu trenkėsi į šalimais esančio namo sieną ir pabėgo iš įvykio vietos. Vis tik veterinarą šokiravo ne tik tai – gelbėdamasi ji vienus paliko du augintinius.

Ramų veterinaro Pauliaus Morkūno sekmadienį sutrikdė avarija, kurios liudininku jis tapo. Įvykius jis nupasakojo socialiniuose tinkluose ir jais pasidalijo su Žmonės.lt skaitytojais.

Nuo alkoholio apsvaigusi moteris sukėlė eismo įvykį ir nusprendė iš jo vietos pasišalinti. Kiek apgadintą automobilį ji paliko gatvės viduryje, tačiau jis nebuvo tuščias.

„Kaip kartais būna. Važiuoja girta moteris, atsitrenkia į sieną, išlipa iš mašinos, pabėga ir palieka savo šunis. Vargšai šuniukai niekam nereikalingi. Nei jų reikia, nei mašinos... Nežinau, kur žmonių protas“, – piktinosi veterinaras, automobilyje išvydęs du Akita inu veislės keturkojus.

Avarijos kadras / Pauliaus Morkūno nuotr.

Paulius Morkūnas džiaugėsi, kad eismo įvykio metu nenukentėjo jokie žmonės, o neblaivios vairuotojos kelyje „pasipainiojęs“ kaimynas neleido jai pasprukti nuo policijos. 

„Šunų šeimininkė būtų pabėgusi iš įvykio vietos, jei ne mano kaimynas, į kurį ji irgi vos neatsitrenkė. Išlipęs iš automobilio jis suprato, kad moteris yra visiškai girta. O ji ir bėga, bet ką, nelaikysi moters per prievartą. Taigi, jis sekė paskui ją, nuėjo jiedu ganėtinai toli į mišką, kol atvyko policija“, – pasakojo vyras.

Atvykę pareigūnai moteriai nustatė 2,18 prom. girtumą.

„Tai kas išties yra geresnis: ar šuo, kuris niekada neišduos savo šeimininko, ar žmogus, pametęs savo šunis?“, – retoriškai klausė P.Morkūnas.

Veterinaras Paulius Morkūnas / Asmeninio albumo nuotr.

Veterinaras stebėjosi vairuotojos aplaidumu ir atsakomybės stoka: „Ten yra šaligatvis, kuriuo nuolat vaikšto žmonės. Jei tuo metu, kai moteris trenkėsi į sieną, jie būtų ėję tuo šaligatviu, būtų įvykusi labai didelė nelaimė.“ 

Paulius taip pat atkreipė dėmesį, kad šioje situacijoje pritrūko žmonių pilietiškumo, ypač iš apsaugos darbuotojų, kurie, kaip jis pasakojo, buvo šalia, bet išliko abejingi ir nesiėmė jokių veiksmų.

„Visi viską mato, bet kad išliptų iš mašinos ir kviestų patys policiją – ne, niekas niekam nereikalinga“, – stebėjosi P.Morkūnas.

Avarijos kadras / Pauliaus Morkūno nuotr.

Vyro teigimu, pilietiškumas panašaus pobūdžio situacijose labai svarbus, nes niekada negali žinoti, kada viskas atsisuks prieš pačius.

„Nepamirškite, kad nesuteikdami pagalbos arba kokiais nors būdais neribodami tokių žmonių, neduok Dieve, galime patys patekti į kokią nelaimę per tokius asmenis, kurie visiškai girti sėda už vairo, važiuoja, dar atsitrenkia į sieną“, – pasakojo veterinaras.

Skaitykite daugiau