TV projektuose išgarsėjusi Interpolo pareigūnė Giedrė Tamulionienė sugrįžo į sceną

Giedrė Tamulionienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai skyrybas su vyru, viešųjų ryšių kompanijos „Idea Prima“ vadovu Pauliumi išgyvenusi Interpolo pareigūnė Giedrė Tamulionienė neatsisakė savo aistros – dainavimo. Giedrė apdovanojimuose „Lietuvos garbė 2014“ pasirodė su „Chorų karuose“ išgarsėjusiu Policijos choru.

Renginio pradžioje G.Tamulionienė kartu su choru atliko bendrą dainą drauge su Vilija Matačiūnaite. Vėliau choristai persirengė, moterys pasipuošė raudonomis gipiūrinėmis suknelėmis ir atliko bendrą dainą su Česlovu Gabaliu.

Giedrė Tamulionienė / Mariaus Žičiaus nuotr.

Giedrei praeityje yra tekę dalyvauti muzikinėse laidose „Žvaigždžių duetai“, kurioje ji dainavo su Egidijumi Sipavičiumi, ir „Chorų karai“.

Man muzika – sielos terapija. Be jos negaliu, ji manyje gyvena, o kaip bus toliau, niekas nežino. Lietuvoje ir taip labai daug dainuojančių žmonių. Jei nori iš muzikos valgyti duoną, turi vien tuo užsiimti. Gal kada nors vėl atsiras kokia nors galimybė. Jei kas nors manyje ką nors pamatys – ačiū Dievui, puiku. Visada esu atvira tokiems pasiūlymams, kuriuos gebu tinkamai įgyvendinti“, – yra pasakojusi Interpolo pareigūnė.

G.Tamulionienė nėra baigusi jokių aukštųjų muzikos mokslų – tik septynmetę muzikos mokyklą, kur mokėsi groti fortepijonu ir chorinio dainavimo bei dirigavimo. „Visuomet dainavau, tik ne kaip profesionalė, ne scenoje, ne publikai“, – pasakojo Giedrė.

Giedrė Tamulionienė / Mariaus Žičiaus nuotr.
Skaitykite daugiau