Tviskančios užsienio žvaigždžių Kalėdos: nuo Kim Kardashian meduolių namelio iki troškintų Millos Jovovič Briuselio kopūstų

Užsienio žvaigdžių Kalėdų nuotraukos / Žmonės.lt nuotr.
Užsienio žvaigdžių Kalėdų nuotraukos / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-12-25 17:59
AA

Kalėdos – laikas, skirtas būti su pačiais artimiausiais ir mylimiausiais šeimos nariais. Tad ne išimtis ir pasaulinio lygio žvaigždės, šią sakralią šventę leidžiančios ne filmavimo aikštelėse ar koncertinėse gastrolėse, o namuose. Štai keli visame pasaulyje žinomi žmonės pasidalino savo Kalėdų nuotraukomis.

Sparčiai populiarėjančiame socialiniame nuotraukų dalinimosi tinkle „Instagram“ pasaulinio garso žvaigždės su savo gerbėjais pasidalino fotografijomis, kuriose užfiksuota nuo kalėdinės eglutės ir po ja glūdinčių dovanų iki gardžių tradicinių patiekalų.

Pink namus papuošusi Kalėdinė eglė / „Instagram“ nuotr.

Daugiausiai nuotraukų, kaip ir derėtų tikėtis, patalpino televizijos realybės šou žvaigždės – Kardashian šeimynėlė. Nėra abejonės, jie norėjo, kad gerbėjai galėtų stebėti kiekvieną jų kalėdinį „krustelėjimą“. Į darbą iš peties kibo penkiolikmetė Kylie Jenner ir tiesiog užtvindė socialinius tinklus „Twitter“ ir „Instagram“.

Kardashian klano nuotraukose taip pat matyti garsiosios Kim Kardashian seserys Kendall, Khloe, Kourtney, broliai Brody ir Robas. Taip pat mažasis sūnėnas Masonas ir dukterėčia Penelope.

Tuo tarpu Kim akivaizdžiai mėgavosi šventinia Kūčių vakariene ir pasidalino meduolių namelio, kurį ji padarė sau ir savo vaikinui reperiui Kanye Westui, nuotrauka. Jį puošė jaukus užrašas: „Linksmų Kalėdų Kim ir Kanye“.

Per Kalėdas net didžiausios padaužos trumpam aprimsta. Štai Lindsay Lohan savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje jos senelė dėvi beisbolo kepuraitę. O dainininkė Pink pasidalino savo kalėdinės žaliaskarės ir mylimojo, vyro Carey Hearto nuotraukomis.

Rusų kilmės aktorė Milla Jovovič gerbėjus pamalonino itin namudiškomis nuotraukomis. Jose aktorė gamina Kūčių vakarienę – troškintus Briuselio kopūstus, rašo portalas Dailymail.co.uk. O kita garsi JAV aktorė Jessica Alba su savo geriausia drauge Kelly Sawyer pozuoja šalia Kalėdų Senelio.

Pink namus papuošusi Kalėdinė eglė / „Instagram“ nuotr.