Tyrimas: mokslininkai įvardijo į neištikimybę linkusių žmonių tipus

Vaikinas / „Shuterstock“ nuotr.
Vaikinas / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-08-22 20:30
AA

Pripažinkime, su išdavikais draugauti niekas nenori. Deja, žinoti, ar žmogus yra linkęs į neištikimybę, gali nebent aiškiaregiai. Ir tai ne visuomet labai aiškiai.

Pastebėti neištikimybės ženklus paprasta, jei vaikinas nepaleidžia iš rankų telefono, o jums vos prie jo prisiartinus jis straksi it išsigandusi kengūra, tačiau ne visuomet viskas būna taip akivaizdu ir kas gi nenorėtų jau iš anksto žinoti, kad būtent šitas žmogus kažkada ateityje tikrai pasuks į kairę.

Mokslininkai tikina, kad tai visiškai įmanoma, rašo huffingtonpost.com. Apklausas įvairiuose žurnaluose, pažinčių svetainėse ir socialiniuose tinkluose surengę tyrėjai išskiria 8 tipus žmonių, kurie linkę į neištikimybę. Pasirodo, vaikinų ir merginų ištikimybė gali priklausyti ne tik nuo jų profesijų, bet ir nuo ūgio ar muzikinio skonio. Pateikiame 8 į neištikimybę linkusių žmonių tipus.

Aukšti vaikinai

Pažinčių svetainėje IllicitEncounters.com surengta apklausa parodė, kad vaikinai, kurių ūgis yra didesnis nei 177 cm, yra net du kartus labiau linkę į neištikimybę nei žemesni stipriosios lyties atstovai. Svarstote, kodėl taip yra? Matyt todėl, kad aukštesni vaikinai tiesiog sulaukia daugiau žaviųjų damų dėmesio.

Rokenrolo gerbėjai

Toje pačioje pažinčių svetainėje surengta apklausa parodė, kad į neištikimybę linkę vaikinai ar merginos labiausiai mėgsta klausytis rokenrolo muzikos – šio žanro dainų klausėsi net 41 proc. apklaustų neištikimųjų. Jei norite šalia turėti ištikimą ir mylintį žmogų, apklausos rengėjai siūlo rinktis repo gerbėją.

Prancūzai

Kokių dar ilgalaikių santykių galima tikėtis su geriausiais meilužiais pasaulyje... Anot mokslininkų, prancūzams rūpi tik vynas, sūris ir nekalti romanai. Sekso žaisliukus pardavinėjančios įmonės LELO surengta apklausa parodė, kad savo antrosioms pusėms neištikimi buvo net 75 proc. prancūzų vyrų ir moterų.

Moterys blondinės

Tinklalapyje cheaterVille.com surengtoje apklausoje pastebėta, kad neištikimos dažniausiai būna blondinės, mat net 42 proc. šviesiaplaukių prisipažino bent kartą gyvenime pasukusios į kairę. Taigi jei norite patikimos moters šalia, rinkitės juodaplaukes, jos, anot mokslininkų, į šalis per daug nesidairo.

„Twitter“ vartotojai

Jei vis dar nesutinkate, kad socialiniai tinklai gali pakenkti jūsų santykiams, siūlome pamąstyti iš naujo. Misūrio universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad labiausia į neištikimybę yra linkę būtent „Twitter‘io“ vartotojai. Ir kuo daugiau laiko jie šiame tinkle praleidžia, tuo didesnė yra tikimybė, kad vieną dieną jie sumąstys nusukti į kairę.

Pedagogės

Svarstote, kokių profesijų atstovės yra labiausiai linkusios nusidėti? Savo vartotojų apklausą surengęs portalas AshleyMadison.com atskleidė, kad tipinė neištikimų moterų profesija yra dėstytoja arba mokytoja. Nenuostabu, juk jauni studentai išties dažnai susižavi savo gražiomis dėstytojomis...

Vaikinai, dirbantys programuotojais

Lai neapgauna jūsų akiniai storais stiklais ir ne itin tvarkingai atrodantys drabužiai. Pastaruoju metu tarp moterų plinta mada lydytis ne dėl įspūdingo raumenyno, stangraus užpakaliuko, o dėl sporto nemačiusios liesos figūros, senamadiškų akinukų, trijų diplomų ir begalinio intelektualinio bagažo. Ir skaičiuoti ne pinigus JO piniginėje, o smegenų vingius. O ir programuotojai tai puikiai žino, būtent todėl to paties portalo surengta apklausa ir atskleidė, kad neištikimiausi yra vaikinai, dirbantys informacinių technologijų srityje.

Parduotuvių maniakės

Šis tipas tikriausiai pernelyg nenustebins. Jei jau mergina ryžtasi neištikimybei, nenuostabu, kad vaikinui ji norės atrodyti nepriekaištingai, todėl tai bus puiki proga eilinį kartą nusiaubti visas parduotuvių lentynas. AshleyMadison.com portale surengtos apklausos metu trečdalis moterų prisipažino savo išvaizdai išleidžiančios daugiau pinigų nuo tada, kai rado meilužį, o 27 proc. dailiosios lyties atstovių netgi prisipažino tam reikalui turinčios slaptą kreditinę kortelę.