Ugnei Galadauskaitei patikėta vesti TV kultūros žurnalą

Ugnė Galadauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LRT bendros gamybos Europos kultūros ir gyvenimo būdo žurnalą „Euromaxx“ vesti patikėta naujienų žurnalistei Ugnei Galadauskaitei.

„Pirmą kartą dirbsiu ne naujienų, o gyvenimo būdo laidoje. Vis dar negaliu patikėti, kad vesiu „Euromaxx“ laidą! „Deutsche Welle“ ją rodo daugelį metų – pamenu, kaip, būdama paauglė, žiūrėdavau „Euromaxx“, – entuziastingai dėsto Ugnė. – Mokykloje mokiausi vokiečių kalbos, todėl vokiška televizija man visada buvo artima – ir mokslo tikslais, ir dėl įdomių reportažų.“

Pasak Ugnės, į laidą investuota labai daug: kiekvienas reportažas nukelia vis į kitą šalį, pakalbina įdomiausius žmones, prie kurių tiesiog niekada neatsirastų progos prieiti.

Ugnė Galadauskaitė / LRT nuotr.

„Istorijos laidoje prikausto, o temos pačios įvairiausios, – pasakoja lietuviškosios „Euromaxx“ vedėja, – nuo egzotiškiausių kurortų Europoje, talentingiausių menininkų, prabangiausių papuošalų, skaniausių pyragaičių iki unikaliausių parodų ir įdomiausių mokslo pasiekimų. Pavyzdžiui, pirmoje laidoje matysite, kaip Šveicarijos mokslininkai įgyvendina seną žmonijos svajonę – skraidyti.“ 

DW televizija laidą kuria jau septynerius metus. Ji transliuojama įvairiose pasaulio šalyse aštuoniomis kalbomis. „Euromaxx“ yra pelniusi tarptautinį pripažinimą: „Hotbird TV“ apdovanojimą, aukščiausius Niujorko festivalio ir „Worldfest“ Hjustone prizus, apdovanotas „WorldMediaFEest“ Hamburge. Apdovanojimais įvertinta ir laidos studija bei jos grafinis apipavidalinimas. 

Ugnė Galadauskaitė / LRT nuotr.

Laida rodoma pirmadieniais 22 val., kartojama sekmadieniais 21.15 val. per LRT Kultūrą.

 

Skaitykite daugiau