Ugnės Siparės gyvenime – karjeros pokyčiai: laidų vedėja palieka LRT televizijos eterį

Ugnė Siparė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalistė, laidų vedėja Ugnė Siparė pranešė apie karjeros pokyčius – ji palieka palieka LRT eterį. „Šitas etapas jau baigėsi“, – patvirtinusi žinią portalui Žmonės.lt sakė žurnalistė.

Apie karjeros pokyčius žurnalistė, laidų vedėja Ugnė Siparė šia žinia pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

„LRT dirbsiu iki vasario pradžios“, – portalui Žmonės.lt patvirtino Ugnė Siparė.

„Šitas etapas jau baigėsi“, – nedaugžodžiaudama patikino ji.

Ugnė Siparė / Asmeninio archyvo nuotr.

Laidoje „Labas rytas, Lietuva“ Ugnę Siparę pakeisi Audra Avižiūtė.

LRT Naujienų tarnybos reporterė laidos „Labas rytas, Lietuva“ žiūrovams yra jau gerai pažįstamas veidas, tačiau nuo vasario pradžios reporterės vietą iškeis į laidos vedėjos kėdę.

„Nemeluosiu – tikrai jaudinuosi, bet kartu ir nekantrauju. LRT pradėjau dirbti, kai „Labas rytas, Lietuva“ vedė Eglė Daugėlaite, vėliau estafetę perėmė Ugnė, dabar ji tenka man. Iš abiejų per 7 metus LRT išmokau labai daug – tikiuosi, šią ir visas kitas įgytas patirtis sklandžiai galėsiu pritaikyti. Nors iš prigimties esu pelėda, keltis anksti nebus naujiena – tą dariau žvelgdama spaudą, darau ir dabar, ruošdamasi socialinių tinklų apžvalgoms. Tikiuosi ir toliau padėti žiūrovams rytą pradėti žvaliai ir sklandžiai”, – pranešime spaudai teigia naujoji „Labas rytas, Lietuva“ vedėja A.Avižiūtė.

Audra Avižiūtė / D.Umbraso LRT nuotr.

U.Siparė LRT Naujienų tarnyboje dirbo 13 metų. Per šį laikotarpį ji išbandė ne vieną poziciją: rengė reportažus, vedė „Panoramą“, skaitė naujienas „Žiniose“. Nuo 2010-ųjų LRT besidarbuojanti Ugnė pastaraisiais metais kartu su kolega Ignu Krupavičiumi vedė laidą „Labas rytas, Lietuva“, kurioje pakeitė motinystės atostogų išėjusią kolegę Eglę Daugėlaitę.

„Sakoma, kad darbą reikia keisti kas 7 metus. Aš to nedariau 13 metų! Per šiuos metus save išbandžiau įvairiose pozicijose – išsinešu neįkainojamą patirtį. Visada sakiau, kad man nepatinka per ilgai užsibūti komforto zonoje, nereikia leisti sau jaustis patogiai, nes kitaip mes sustojame. Noriu išbandyti save, pritaikyti savo žinias ir kitose veiklose. Neplanuoju pabėgti toli nuo eterio, bet savo žinias pritaikysiu ir darbui už eterio, kas lieka nematoma žiūrovui“, – LRT pranešime spaudai teigia U.Siparė.

Ugnė Siparė / Vido Černiausko nuotr.

Antradienį apie karjeros pokyčius Ugnė Siparė pranešė ir instagramo sekėjams.

„Vis nedrąsiai užsimindavau, kad laukia nemažų pokyčių mano gyvenime… Visokių spėliojimų girdėjau, bet teisingo varianto nė iš tolo nebuvo! Taigi, the secret is out – naujus metus pradedu naujais iššūkiais ir naujais karjeros vingiais – liko dar keli labi rytai su manimi, o toliau leisiu sau miegoti ilgėliau ir išbandyti save kitur! Juk sakoma, darbą keisti reikia kas septynerius metus? O aš terminą pradelsiau beveik dvigubai! Išbandžiau visas LRT televizijos Naujienų tarnybos pozicijas – buvau ir Labos dienos, ir Panoramos, ir žinių, ir Labo ryto vedėja… Ir ačiū LRT už visas šias galimybes – aš jų niekada nepamiršiu! Bet atėjo metas pasikinkyti rožinį ponį ir lėkti rožinių svajonių link…“ – sekėjams rašė Ugnė Siparė.

Ugnė Siparė ir Marius Siparis (65 nuotr.)
+59
Skaitykite daugiau