Ūkininkui Mantui – netikėtas akibrokštas: po pasimatymo Živilė pareiškė norinti būti su kitu

Mantas, Algirdas, Živilė /  Dmitrij Kudriavcev/Fotodiena nuotr.
Mantas, Algirdas, Živilė / Dmitrij Kudriavcev/Fotodiena nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-07 13:16
AA

Realybės šou užvirė pirmosios aistros. Pirmą kartą gyvai kandidatus į savo širdį išvydę ūkininkai turėjo nuspręsti, su kuriais iš dalyvių pažintį norėtų pratęsti. Tačiau, atėjus akimirkai rinktis, ką norėtų pakviesti į savo ūkį, ūkininkas Mantas sulaukė netikėto akibrokšto – po pasimatymo viena dalyvė taip ir nepasirodė! Negana to, mergina pareiškė norą būti su kitu ūkininku.

Visi keturi ūkininkai ketvirtadienį turėjo progą nueiti į greitą pasimatymą su kiekvienu jų širdies siekiančiu kandidatu. Tiesa, ne visi realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ pasimatymai praėjo sklandžiai – ūkininkui Mantui ir Živilei rasti bendros kalbos taip ir nepavyko.

Realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“. Živilės ir Manto pasimatymas / Dmitrij Kudriavcev/Fotodiena nuotr.

„Pabendravus su Mantu, liko įdomus įspūdis – manau, kad žiūrovai patys apie jį susidarė savo nuomonę. Aš nemėgstu blogai šnekėti apie žmones, bet būčiau norėjusi, kad per tą pasimatymą būtų buvę ne tik vandens (juokiasi). Kadangi aš labai laisvai jaučiuosi prieš kameras, aš labiau moku būti savimi. Manęs kameros netrikdo. Tačiau puikiai suprantu, kad kai kurie žmonės prieš kameras sustingsta, pradeda jaudintis. Todėl, galbūt, ta jo arogancija buvo tiesiog jaudulys“, – sakė Živilė.

O štai galiausiai ji netgi nusprendė, kad kur kas labiau nei Mantas, jai patiko… ūkininkas Algirdas.

„Jis į mane labai žiūrėjo. Jis mane tikrai priimtų“, – sakė Živilė ir nuskubėjo pas šį, kandidačių dėmesiu ir taip nesiskundžiantį ūkininką.

Realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“.Algirdas / Dmitrij Kudriavcev/Fotodiena nuotr.

Tai nulėmė, kad atėjus metui rinktis, ką pasikviesti į savo ūkį, Mantas galėjo rinktis tik iš keturių likusių merginų, nusiteikusių siekti jo širdies. Tiesa, vėliau paaiškėjo, kad pats Mantas dėl to nė kiek neišgyveno. Į savo ūkį jis nusprendė pasikviesti Emą, Anželiką ir Indrę.

Tris moteris, su kuriomis norėtų draugystę pratęsti, jau pasirinko ir Živilės išsvajotasis Algirdas. Kaip ūkininkas aiškino laidoje, savo apsisprendimą jis priėmė besiremdamas kelias kriterijais.

„Pažiūrėjau, kuri dama man būtų naudingiausia: kuri pasiruošusi dėtis batus ir ravėti daržus. O kai supratau, kad visos tiktų mano ūkyje ir net ne vienai dienai, pagalvojau ir apie naudą merginoms – kuri iš jų kaime yra buvusi mažiausiai?“ – aiškino jis.

Šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyviai ir kandidatai į jų širdį (68 nuotr.)
+62

Tai nulėmė, kad ūkininkas Algirdas į savo kaimą pasikvietė Rimą, Rasą ir Vaidą. Ar jo ūkyje ir mintyse dar liko vietos Živilei?

Tiesa, visai kitaip pasirinkimų vakaras praėjo ūkininkėms Zitoms. Vyresnioji į savo ūkį keliaus su dviem kandidatais – Tadu ir Viliumi. O jaunesnioji pasirinko Darjušą, Ernestą ir Aleną.

„Ūkininkai ieško meilės“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3.