Ukrainai „Eurovizijoje“ atstovaujantis „Kalush Orchestra“ lyderis išgyvena netektį: kare žuvo draugas

„Kalush Orchestra“ lyderis Olegas Psiukas / Socialinių tinklų nuotr.
„Kalush Orchestra“ lyderis Olegas Psiukas / Socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-29 12:18
AA

Ukrainai „Eurovizijoje“ šiemet atstovausiančios grupės „Kalush Orchestra“ lyderis Olegas Psiukas išgyvena sunkią netektį. Ukrainoje žuvo jo draugas, buvęs Chersone mieste nuo karo pradžios.

Apie draugo netektį Olegas papasakojo interviu laidai „ЖВЛ“.

„Blogiausia, kai per žinias pamatai, kad tavo draugas ar klasės draugas mirė. Tai tikrai blogas jausmas. Manau, nesu pakankamai iškalbingas, kad galėčiau išreikšti savo dabartinę emocinę būseną.

Tiesiog yra nuolatinio streso jausmas, prie kurio pradedi priprasti. Manau, kad šio jausmo nebejausiu tik pasibaigus karui“, – mintimis dalijosi O.Psiukas.

Vaikinas taip pat pridūrė, kad šiuo metu jam sunku prisiversti ką nors padaryti. Anot dainininko, dabar jis nėra linkęs kūrybai, rašo Unian.net.

Tuo pat metu Olegas yra priverstas sukaupti mintis ir jėgas – juk jau netrukus atstovaus Ukrainai „Eurovizijos 2022“ dainų konkurse.

„Jei anksčiau viskas ėjosi savaime, tai dabar taip nėra. Yra nerimo jausmas. Gal jau pripratau. O gal tiesiog taip nerimauju dėl savo šeimos. Krūva sprogimų – kaip ruletės ratas.Nežinai, ar tavo tėvai dar gyvi, ar sprogmuo nepataikė“ – kalbėjo atlikėjas.

15min primena, jog apie Ukrainos atstovų „Kalush Orchestra“ dalyvavimą Turine vyksiančiame dainų konkurse paskelbta vasarį. Ši žinia pasirodė kitą dieną po to, kai „Vidbir 2022“ nugalėtoja Alina Pash pasitraukė iš konkurso.

Ukrainos atrankoje į „Euroviziją“ „Kalush Orchestra“ buvo žiūrovų favoritai, tačiau komisijos buvo įvertinti ne taip gerai ir galutinėje lentelėje, surinkę tašku mažiau, užėmė antrąją vietą.

Atranką laimėjus Alinai Pash, muzikantai pareiškė įtarimus dėl esą neskaidraus balsavimo, rezultatus netgi ketino ginčyti teisme.

Tačiau A.Pash į „Euroviziją“ taip ir neišvažiuos. Savo vietos atsisakė po to, kai nuaidėjo skandalinga istorija – iškilo įtarimų, kad 2015 m. rugpjūčio mėnesį ji nelegaliai lankėsi Kryme. Pagal Ukrainos įstatymus, kiekvienas, norintis patekti į Krymą, turi gauti Ukrainos vyriausybės leidimą kirsti teritoriją per Ukrainą.