Ukrainietiško kraujo turinti Holivudo aktorė Vera Farmiga apie Vladimirą Putiną: „Nestumk šūdo – nesmirdės“

Vera Farmiga / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Holivudo aktorė ir režisierė Vera Farmiga, vaidinusi tokiose kino juostose kaip „Sugrįžimas į rojų“ ir „Ruduo Niujorke“, drąsiai kalba apie situaciją Ukrainoje.

Amerikoje populiaraus pokalbių šou vedėjui Davidui Lettermanui ukrainietiškų šaknų turinti aktorė atvirai pasakė, ką galvoja apie Rusijos prezidento Vladimiro Putino veiksmus Ukrainoje.

„Ukrainiečių kalboje yra daug posakių, šiuo atveju tiktų toks: „Nestumk šūdo – nesmirdės“. Putinas visiškai kontroliuoja Ukrainos verslą“, – rėžė aktorė.

Vera Farmiga taip pat pridūrė, kad dabartinė situacija Ukrainoje jai labai nepatinka. „Netikiu tomis istorijomis, kad visa tai daroma dėl taikos, dėl visuomenės. Ukrainoje vaikšto ginkluoti kareiviai, kurie, galima sakyti, atiminėja žemę. Tai nėra normalu“, – įsitikinusi aktorė.

Holivudo garsenybė teigė, kad dabartinė situacija Ukrainoje yra kur kas pavojingesnė, negu gali atrodyti.  „Bet kuriuo momentu vienas iš pagrindinių jo (Vladimiro Putino, – red.past.) žaidėjų gali padaryti labai pavojingą žingsnį šiame žaidime. Ir tas žingsnis pakeis pasaulį, kuriame mes esame įpratę gyventi“, – kalbėjo aktorė.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau