Ukrainoje žuvo Brazilijos snaiperis ir modelis Thalito: raketa pataikė į jos bunkerį Charkive

Thalito do Valle / Socialinių tinklų nuotr.
Thalito do Valle / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-06 15:11
AA

Ukrainoje žuvo Brazilijos modelis ir snaiperė Thalito do Valle (39). Praėjus vos trim savaitėms po to, kai stojo ginti karo niokojamos šalies, modelis mirė nuo raketos smūgio, rašo „Daily Mail“.

Brazilijos modelis ir snaiperė žuvo per Rusijos raketų ataką Ukrainoje, praėjus vos trims savaitėms po to, kai prisijungė prie kovos su V.Putino pajėgomis. 39-erių Thalito do Valle dalyvavo misijose visame pasaulyje, o anksčiau kovojo prieš ISIS Irake.

Ji žuvo praėjusią savaitę po to, kai raketa pataikė į jos bunkerį Charkive, kuris per visą karą buvo intensyviai bombarduojamas.

Per išpuolį taip pat žuvo buvęs Brazilijos kariuomenės karys 40-metis Douglas Burigo, kuris grįžo į bunkerį ir rado Thalito.

Thalito do Valle / Socialinių tinklų nuotr.

Thalito savo patirtį fiksavo „YouTube“ kanale, kur jos vaizdo įrašai apie kovą su ISIS sulaukė daugiau nei 30 000 peržiūrų.

Jaunystėje dirbusi modeliu ir aktore, anksčiau ji studijavo teisę, su nevyriausybinėmis organizacijomis dalyvavo gelbstint gyvūnus.

Jos vaizdo įrašuose atskleidžiama, kaip ji buvo apmokyta snaipere, kai prisijungė prie Irako Kurdistano regiono ginkluotųjų pajėgų.

Thalito brolis Theo Rodrigo Viera apibūdino ją kaip didvyrę, turinčią pašaukimą gelbėti gyvybes ir dalyvauti humanitarinėse misijose. Jis paaiškino, kad Thalito Ukrainoje buvo tik tris savaites, rašo „Daily Mail“.