Unikali vaikų pramogų vieta, iš kurios nenori išeiti net suaugusieji – tokios Lietuvoje nebuvo

„Hello Park“
„Hello Park“
Užsakovas
Šaltinis: Reklama
2022-02-08 11:51
AA

Išskristi į kosmosą... Panerti į vandenyną... Paklaidžioti džiunglėse... Skamba kaip nereali svajonė? Interaktyvių atrakcijų parke šeimai „Hello Park“ viskas įmanoma! Čia pasaka gali virsti kvapą gniaužiančia tikrove.

Išskirtinis pramogų kompleksas „Hello Park“ duris atvėrė praėjusią vasarą Kaune. Įspūdingoje 1000 kvadratinių metrų ploto erdvėje įrengtas interaktyvių žaidimų parkas, dvi laboratorijos, didelė renginių zona ir net šešios gimtadienio erdvės.

Parke vyksta ir specialūs renginiai visai šeimai įvairia tematika (pavyzdžiui, per Heloviną ir Kalėdas), taip pat smagūs susitikimai su superherojais, nepamirštami chemijos, magijos ar cirko šou.

„Nesame tradicinis pramogų parkas, kuriame galima švęsti vien asmenines šventes, – jas organizuojame ir patys. Didelis susidomėjimas tik patvirtina, kad tokios šventės smagioje vietoje šeimoms reikalingos“, – teigia „Hello Park“ vadovė Gerda Murmokaitė ir priduria, kad žaidimų erdvėje yra specialių pasiūlymų bei programų atvykstančioms vaikų grupėms.

„Hello Park“ vadovė Gerda Murmokaitė

„Rinkoje mes dar naujokai, bet jau spėjome sudominti ne tik kauniečius – pas mus atvyksta žmonės net iš Mažeikių ar Panevėžio. Rodos, gana tolimas kelias, bet žmonių tai nesustabdo – susidomėję parku, atvažiuoja iš tolimiausių Lietuvos kampelių“, – džiaugiasi G.Murmokaitė, parko sukūrimą stebėjusi, kaip pati sako, nuo tuščių sienų iki jų pavirtimo išties magiška vieta.

Skaitmeninis pasaulis, interaktyvūs stalai gimtadienio erdvėse, kur pasigirsta asmeninis sveikinimas gimtadienio kaltininkui, daugybė instaliacijų ir spalvingų projekcijų, žaidimai, batutai, sūpynės, begalė kitos aktyvios veiklos, kuri čia susipina su vaizduote ir virsta interaktyviu nuotykiu, – visa tai „Hello Park“ patirti gali ne tik vaikai, bet ir juos atlydėję suaugusieji.

„Parko savininkai šį verslą pradėjo suvokdami esamą problemą: yra daug žaidimų parkų, bet visi jie kažkuo panašūs. Mes išsiskiriame inovaciniais sprendimais, čia įdomu dalyvauti tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, o garsai, vaizdai, formos ir spalvos atima žadą. Kiekvienas čia patekęs tampa nuostabaus pasaulio dalyviu: gali liesti, kurti, patirti, bendrauti, judėti...“

Interaktyvių žaidimų temos nuolat keičiamos, tarkim, vieną dieną pateksite į kosmosą, o kitąkart parkas kvies panerti į paslaptingą vandenyno pasaulį ar paklaidžioti džiunglėse. 

Interaktyvių atrakcijų parkas šeimai „Hello Park“ (10 nuotr.)
+4

„Vaikams galimybė tapti vieno ar kito pasaulio dalimi, įsijausti į jį, patirti iš arčiau yra neeilinis, nepaprastas dalykas. Jie išeina gavę geros energijos, praplėtę akiratį, atskleidę kūrybiškumą, išsidūkę ir išmokę naujų dalykų“, – vardija G.Murmokaitė.

Ir iš tiesų, parke apstu įdomybių. Pavyzdžiui, yra žaidimas, kurio metu reikia pagal schemą sudėlioti kubelius: teisingai juos surinkus susidaro paveiksliukas, atgyjantis ant sienos. Arba išlankstyti iš popieriaus figūrėlę: padėtą ant specialaus stalo, technologijos ją irgi atgaivina – būtent tai vaikus skatina kruopščiai lankstyti pagal nurodymus, nes pabaigoje laukia įspūdingas lankstinio „pabudimas“.

„Norime pasidžiaugti, kad rytais dažnai sulaukiame senelių su anūkais. Ir nemanykite, kad jie sėdi, kol vaikai pramogauja! Ne, jie dalyvauja kartu, nes veiklos visiškai pritaikytos suaugusiesiems.

Neseniai turėjome itin smagų gimtadienį: senjorė savo 70 metų jubiliejų nusprendė paminėti būtent „Hello Park“! Gimtadienis buvo tiesiog fantastiškas! Patenkinti liko ir anūkai, ir vyresni šventės dalyviai. Tai tik darkart įrodė, kad mūsų žaidimų parkas amžiaus cenzo tiesiog neturi: čia visi tampa stebuklingo nuotykio dalimi“, – šypsosi G. Murmokaitė.

„Hello park“ kviečia vaikus ir į pirmąją vaikų dienos stovyklą, kurioje jų lauks:

  • Įvairūs lavinantys „Workshopai“.
  • Edukacinės veiklos.
  • Šokių pamoka „Red“ šokių studijoje.
  • Fizinio lavinimo užsiėmimai „Sports House“ sporto salėje kartu su vaikų sporto treneriu.
  • Chemijos užsiėmimai su chemijos mokytoja.
  • Priešpiečiai, pietūs, pavakariai.
  • Reikalinga išankstinė registracija.
Interaktyvių atrakcijų parkas šeimai „Hello Park“ kviečia į dienos stovyklą