Unikalių pojūčių pliūpsnis bet kokiu oru: patirkite, ką reiškia skrieti tankriedžiu

Tankriedžiai
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Vasaros liko visai nebedaug, o oras ne itin lepina, tačiau tai tikrai ne bėda – Lietuvoje atsiradusi nauja pramoga leis pasisemti begalę gerų įspūdžių bet kokiu oru.

Ištroškusiems naujų potyrių ir nepatirtų nuotykių pats metas išbandyti tankriedžius. Tikriausiai iki šiol būsite nieko apie juos negirdėję, nes ši pramoga Lietuvoje – nauja ir unikali. Taigi, kas tai?

Įspūdžio dovanų platintoja „Gera dovana“, stebinanti vis įspūdingesnių ir unikalių pramogų pasiūlymais, šįkart kviečia išbandyti tankriedį – tai dar nepatirtus potyrius žadantis pasivažinėjimas Vilniaus apylinkėse, garantuojantis nepamirštamą laiką ir pačių geriausių emocijų pliūpsnį.

Tankriedis – tai savotiškas keturračio, riedlentės ir tanko savybių derinys, jis gali skrieti bet kokiu paviršiumi – grumstuotais miško takais, sniegu nuklotais keliais, klampiais laukais, balomis... Tankriedis gali išvystyti net 40km/h greitį, todėl ištroškę adrenalino tikrai jo ras.

Tankriedžiai / Atstovo nuotr.

Prieš daugiau kaip pusmetį pirmąkart tankriedžius Danijoje kartu su „Gera dovana“ atstovais išbandęs Tomas Stravinskas pasakoja, kad ši pramoga taip pakerėjo, kad abejonių nebekilo: reikia juos turėti ir Lietuvoje. Rinkai pristatę šią unikalią naujovę tikina – lietuviai vieninteliai Baltijos šalyse turi galimybę juos išbandyti.

„Pramoga išties nepaliekanti abejingų – pats tankriedis yra labai įdomus dalykas, nes jis vadomas tarsi riedlentė arba snieglentė, principas tas pats, tik šiuo atveju skirtumas tas, kad tankriedis turi variklį ir vikšrus. Jo veikimo principas labai įdomus, todėl žmonės gauna daug gerų įspūdžių. Pamačius tankriedį dažną ištinka nuostaba – kas čia per daiktas ir kaip jis bus valdomas?! Bet iš tiesų jį nesunku prisijaukinti ir „užsikabliuoti“, – šypsosi Žmonės.lt kalbintas T.Stravinskas.

Tankriedžiai / Atstovo nuotr.

Pašnekovas teigia, kad pramoga be jokios abejonės paliktų didelį įspūdį tiems, kuriems patiktų važiavimas keturračiais, motociklais, bagiais... Bet šiaip, įsitikinęs jis, tankriedžiai nepalieka abejingo nė vieno – anot jo, net moterys lieka sužavėtos. Tokiai pramogai „prisijaukinti“ užtenka 3–5 minučių, kol žmogus pajunta, kaip priemonę valdyti, įgauna pasitikėjimo, o tada jau pradeda mėgautis ir išbandinėti visas jo galimybes.

Tomas šypsosi, kad važiavimas tankriedžiu – tai kartu ir gera treniruotė: po 20 minučių pajunti savo kūną ir raumenis, taigi ne tik pasisemsite gerų emocijų, bet ir pasportuosite.

Tankriedžiai / Atstovo nuotr.

Tobula pramoga kompanijoms

Pramogos organizatorius pasakoja, kad itin smagu tankriedžius išbandyti su draugų kompanija, nes pramoga trunka apie pusvalandį, tam nereikia skirti daug laiko pasiruošimui ar organizavimui, todėl po darbo dienos be jokio vargo kolegos gali atvykti, pasilinksminti, pasisemti naujų įspūdžių ir kitą dieną su nauja energija kibti į darbus.

Pramogą galima išbandyti ištisus metus, nes skirtingais metų laikais važinėjimasis tankriedžiu įgauna naują atspalvį, pramogautojai susiduria su skirtingais iššūkiais ir emocijomis. „Tankriedžiams nereikia tobulo oro, jais smagu važinėti po lietaus, per balas, ar žiemą per sniego pusnis. Tai visus metus veikiantis daiktas, kurio teikiamos emocijos nepriklauso nuo oro sąlygų“, – neabejoja T.Stravinskas.

Skaitykite daugiau