Universalūs produktai vonios kambaryje: palengvins gyvenimą ir sužavės efektyvumu

Moteris  / Shutterstock nuotr.
Moteris / Shutterstock nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-11-05 10:27
AA

Spartus gyvenimo tempas verčia ieškoti paprastesnių sprendimų ir vonios kambaryje. Nenorintiems apsikrauti dešimtimis kosmetikos buteliukų ar tiesiog daug keliaujantiems rekomenduojami universalūs viso kūno prausimui bei puoselėjimui skirti „T-LAB Professional“ produktai „Absolute Wash“ ir „Absolute Cream“.

„Vos dvi kosmetikos priemonės, skirtos veidui, kūnui ir plaukams bei tinkančios visiems šeimos nariams, ir savo vonioje turėsite viską, ko reikia dienai pradėti ir jai užbaigti“, – sakė „T-LAB Professional“ kosmetikai atstovaujančios UAB „Cosmoprof Baltic“ vadovė Nataša Balkūnienė. 

„Absolute Wash“ ir „Absolute Cream“ – visapusiškai universalūs ir vieni ambicingiausių „T-Lab Professional“ gaminių. Produktai veiksmingi ir saugūs, tad juos gali naudoti ne tik suaugusieji, bet ir vaikai ar besilaukiančios moterys. Gamintojas neskirsto produktų pagal lytį, todėl kosmetika vienodai tinka vyrams ir moterims. Na ir, žinoma, „Absolute Wash“ ir „Absolute Cream“ priemonės yra skirtos viso kūno priežiūrai: veido, kūno odai, galvos ir plaukų trinkimui bei puoselėjimui, o dėl optimalaus pH produktai gali būti naudojami intymiai higienai. 

„Tiesa, šių produktų universalumo nereikėtų sieti su kadaise itin reklamuotais du ar net trys viename gaminiais, kuomet galiausiai pasirodė, jog kai kurie jų gerai neatlieka nei vienos iš savo funkcijų. Universaliuose „T-LAB Professional“ produktuose skirtingos funkcijos – kūno valymas ir maitinimas – yra atskirtos, todėl vienas produktas, „Absolute Wash“, valo, o kitas – „Absolute Cream“, veiksmingai maitina, puoselėja odą ir plaukus“, – apie tai, kaip užtikrinamas universalių produktų efektyvumas, pasakojo N.Balkūnienė.

Moteris / Shutterstock nuotr.

„Produktų universalumas, o kartu veiksmingumas ir saugumas paremtas holistiniu požiūriu, neskirstant kūno į geresnes ar prastesnes vietas ir laikantis nuostatos, jog tai, kas gerai veido odai, patiks ir kūno ar rankų odai, plaukams, kurie, beje, yra ne kas kita kaip odos dariniai, – aiškino N.Balkūnienė. – Todėl svarbiausia – užtikrinti pakankamą veiksmingų ingredientų kiekį bei pasirūpinti jų maksimaliu saugumu, kad tiktų visiems ir viskam – nuo veido iki pėdų, suaugusiajam ir vaikui“. 

99 proc. „T-LAB Professional“ kosmetikos sudaro natūralūs ingredientai, kurių didžioji dalis atkeliauja iš ekologiškų ar pačios kompanijos valdomų biodinaminių ūkių. Kosmetikos gamyboje visiškai atsisakyta parabenų ir kitų kenksmingų konservantų, silikonų, gliuteno, GMO, sojos ir alkoholio, farmaldehidų, dirbtinių dažiklių, ftalatų, mineralinės kilmės ingredientų, trichlozano, talko, aliuminio ir kitų pakenkti galinčių ingredientų. Taip pat gamintojas nenaudoja žaliavų, kurios tirtos atliekant bandymus su gyvūnais ar yra gyvūninės kilmės. Tad produktai – maksimaliai saugios sudėties, pagaminti etiškai. 

„T-LAB Professional“ produktai

Iš viso sukurtos keturios „Absolute Wash“ ir „Absolute Cream“ produktų linijos, kurios gali būti pasirenkamos pagal konkrečius poreikius. Pavyzdžiui, „Aura Oil“ linija dėl joje esančio avokadų aliejaus drėkina ir maitina, minkština odą ir palukus. „Natural Lifting“ produktų linija puikai tiks šaltuoju metų laiku, nes turi omega-6 ir omega-9 turtingo burnočių sėklų aliejaus, kuris atkuria natūralų apsauginį odos barjerą, pasižymi antioksidacinėmis, uždegimą slopinančiomis savybėmis.

„Royal Detox“ linija dėl joje esančios aliejinės moringos sėklų ekstrakto itin veiksmingai valo odą, plaukus bei apsaugo juos nuo teršalų ir kitų agresyvių aplinkos veiksnių. „Sapphire Energy“ produktuose esantis baobabų aliejus pasižymi maitinamuoju, apsauginiu ir raminamuoju poveikiu, o dėl produktus papildančio lotoso ekstrakto mažėja pigmentinių dėmių, inkštirų.  

Kokią liniją bepasirinktumėte, visi produktai pasižymi jauninamuoju poveikiu. Taip pat visa kosmetika turi įvairių gėlių ekstraktų, o jos pagrindas – tyras šaltinio vanduo, papildytas mineralais, naudojamais ir astrominerologijoje – jaspiu, safyru, oniksu. 

Kiekvienas rinkinys susideda iš dviejų atskirų, valymui ir puoselėjimui skirtų „Absolute Wash“ ir „Absolute Cream“ produktų, tačiau jų galima įsigyti ir po vieną. Dėl savo universalumo produktai yra ir gera, visapusiškai saugi dovana.