„Uptown Market. Hello spring“ mugėje vilniečiai domisi grožio ir mados naujovėmis

„Uptown Market. Hello spring“ mugė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gegužės 5–6 dienomis menų fabrike „Loftas“ vyksta spalvotas kaip pavasaris renginys, dedikuotas madai – „Uptown Market. Hello spring“. Dizaino mugė šiais metais pristato programą, tinkančią ir Motinos dienai, ir tiesiog norintiems apsipirkti, pasidairyti ir gerai praleisti laiką.

„Daugelis pripratę prie tradicijos per Mamų dieną keliauti pas mamas į svečius, kur šios pasiilgtus vaikus pasitinka su vaišių stalu. Bet mes siūlome šią dieną praleisti visai kitaip ir mamoms padovanoti ypatingą dieną – ne virtuvėje ruošiant pietus, o nuotaikingoje ir spalvingoje mados šventėje. Tai bus puiki proga ne tik kartu praleisti laiką, bet ir mamytes pradžiuginti čia pat įsigyta dovanėle. Pavaišinti mamas gardžiais ir visą dieną truksiančiais pietumis – nuo beigelių iki austrių su šampanu. Pakviesti atsigaivinti mimoza ar paragauti rankų darbo ledų. Taip pat palepinti mamas nemokama stilisto konsultacija ar kartu pasinerti į kūrybines grožio pamokas, kuriose profesionalūs meistrai patars, kaip susikurti kerintį pavasarišką makiažą ar išduos, kaip prižiūrėti šukuoseną ir kasdien atrodyti it ką tik iš kirpyklos“, – pasakojo „Uptown Market: Hello Spring!“ organizatorės Živilė Diawara ir Marija Pulokaitė.

„Uptown Market. Hello spring“ mugė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Visą savaitgalį, nuo 11 iki 15 val. mugėje veikia „UFF“ grožio salono studija, kurioje galima atnaujinti įvaizdį – apsikirpti, padailinti barzdą ar nagus papuošti stilingu manikiūru. Už visas šias paslaugas bus galima mokėti tiek, kiek patys sutarsite su meistrais.

Šeštadienio popietę vyko kūrybinės dirbtuvės: „Kaip kasdien atrodyti it ką tik iš kirpyklos?“, o sekmadienį nuo 12.30 iki 14 val. „UFF“ kvies susipažinti su dieninio makiažo gudrybėmis.

Taip pat visą savaitgalį vyksta įvairios diskusijos ir paskaitos, gyvo garso koncertai, stilistų konsultacijos.

Apsilankymas mugėje nemokamas.

„Uptown Market. Hello spring“ I diena (47 nuotr.)
+41

Skaitykite daugiau