Urtė Andriukaitytė ir Vytenė Vitkauskaitė išplėšė pergalę Lietuvos paplūdimio tinklinio finale: „Apie medalio spalvą stengiamės negalvoti“

Urtė Andriukaitytė ir Vytenė Vitkauskaitė  / Asmeninio albumo nuotr.
Urtė Andriukaitytė ir Vytenė Vitkauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-08-19 21:14
AA

Sekmadienį sostinėje virė aistros. Miesto širdyje, prie Baltojo tilto vyko Lietuvos Moterų paplūdimio tinklinio čempionatas. Dėl pergalės susirėmė dvi sportininkių poros: Irina Zobnina su Ieva Dumbauskaite stojo į kovą prieš Urtę Andriukaitytę ir Vytenę Vitkauskaitę.

Pastarosios ir išplėšė pergalę dramatiškoje kovoje. I. Andriukaitytė ir V. Vitkauskaitė prisipažino, kad pergalės tikrai nesitikėjo, merginos prieš čempionatą kartu treniravosi vos tris kartus. 

„Iki pat finalinių varžybų stengiausi apie medalio spalvą negalvoti, tiesiog išėjome į aikštelę su labai pozityviomis mintimis ir gera nuotaika parodyti“, – Žmonės.lt sakė Vytenė. 

Jai pritarė ir komandos draugė Urtė: „Emocijos aikštelėje buvo puikios, jau vien jų būtų užtekę, o pergalė viską tik dar labiau pagerino. Labai džiaugiuosi partnerės pasirodymu, kuri demonstravo puikų žaidimą ir gausiu palaikymo būriu tribūnose“. 

V. Vitkauskaitė ir U. Andriukaitytė atskleidė, kad tinklinis jau tapo neatsiejama jų gyvenimo dalis. Merginos šiuo sportu užsiiminėja daugiau nei 10 metų. Vytenė tinkliniu susidomėjo dar mokykloje ir aikštelėje skaičiuoja net 15, o Urtė – 13 metų. 

„Anksčiau žaisdavau salės tinklinį, o pastarasiais jau mindau tik smėliuką. Visada būdavau aktyvus vaikas, kol atradau tinklinį išbandžiau begalę kitų veiklų, o šiame sporte atsidūriau  dėl netikėto mamos draugės pasiūlymu. Netikėtai patekus, netikėtai ilgai jame užsibuvau“, – Žmonės.lt pasakojo U. Andriukaitytė.