Urtė Šilagalytė: „Koncertai mane išmokė meistriškai pasidaryti makiažą“

Urtė Šilagalytė / Ervino Dikinio nuotrauka
Urtė Šilagalytė / Ervino Dikinio nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-11-01 18:59
AA

„Nuo vaikystės, kai keliaudavau po įvairias pasaulio šalis ir jose dalyvaudavau dainų konkursuose, į sceną žengdama stengdavausi atrodyti taip, kad būčiau pastebėta“, – prisipažįsta atlikėja Urtė Šilagalytė (30). Koncertai ją išmokė ir meistriškai pasidaryti makiažą.

KASDIENIS MAKIAŽAS. Paprastą dieną savo išvaizdai neskiriu daug dėmesio. Jei neturiu ypatingų susitikimų, iš namų bėgu mūvėdama džinsus, juodą golfą, avėdama lengvus batus, surištais į kasą plaukais ir trupučiu paprasto makiažo.

Veidą padengiu mineraline pudra „Idun“, skruostus lengvai paryškinu „Smashbox“, blakstienas padažau „Armani“ tušu. Lūpų blizgių turiu pačių įvairiausių, skirtingose rankinėse – ne po vieną, šiandien naudojau „Clarins“.

ŠVENTEI. Vakarui, koncertams kuriamam makiažui prireikia daugiau priemonių. Jei pasigražinti neturiu daug laiko, pasikliauju paprastu triuku – prisiklijuoju blakstienas, o lūpas ne tik paryškinu dažais, bet ir apvedu pieštuku, kuris jas šiek tiek vizualiai paputlina.

Tačiau jei neskubu, pasidarau rimtą makiažą. Pradedu nuo „Armani“ makiažo pagrindo, „Idun“ kreminės ir mineralinės pudrų, blizgesiui sugerti naudoju „Chanel“ birią pudrą. Veidui kontūruoti turiu „Smashbox“, MAC arba „Tom Ford“ priemonių.

Labiausiai patinka „Dior“, „Naked“, „Tom Ford“ akių šešėliai, akis paryškinu ir „Benefit Cosmetics“ arba „Dior“ apvadu, blakstienas dažau „Armani“ tušu. Makiažui fiksuoti naudoju „Make Up For Ever“. Lūpoms – MAC, „Chanel“, „Nars“, „Givenchy“ pieštukai ir „Tom Ford“, „Dior“, „Chanel“, „Armani“, „Clarins“ lūpdažiai.