Usheris pristato naujieną ir iš Mariah Carey perima darbą Las Vegase

Usheris
Usheris
Šaltinis: Žmonės
2020-09-11 18:02
AA

Pasaulinė žvaigždė ir aštuonių „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas dainininkas Usheris rugsėjo 11-ąją pristatė savo pirmąją muzikinę naujieną šiemet – „Bad Habits“.

Šis singlas taps R&B muzikos meistro jau devintojo albumo dalimi. Taip pat šiandien jis paskelbė daugiau detalių apie savo kontraktą Las Vegase.

Usher – „Bad Habits“

Las Vegaso „The Colosseum“ erdvėje iki šių metų pradžios ketverius metus kelias savo programas „suko“ Mariah Carey. Taip pat apie dvylika metų čia nuolat koncertavo Celine Dion. Nuo kitų metų vasaros „The Colosseum“ savo programą pristatys ir Usheris.

Savo gerbėjams jis ruošia išskirtinį choreografijos ir hitų kupiną šou, kuri, kaip pačio atlikėjai prodiuseriai teigia, gali atlikti tik toks multitalentas kaip Usheris.

Usheris

Tai yra kol kas vienintelė galimybė iš taip arti pamatyti atlikėją – Las Vegaso „The Colosseum“ telpa apie 4 000 žiūrovų. Šioje programoje žiūrovai mėgausis Usherio hitais, sukurtais per visus 20 jo karjeros metų, tame tarpe ir nauja kūryba.

Iki „Bad Habits“ 2019 m. pabaigoje Usheris išleido singlą „Don’t Waste My Time“, kuris pakilo net iki pirmosios prestižinio „Billboard“ topo vietos. Taip pat „I Cry“ – emocionalią baladę apie šių dienų socialines ir rasines nelygybes.

Usher – „Don‘t Waste My Time“

Pasauline žvaigžde ir vienu sėkmingiausių atlikėjų JAV muzikos istorijoje Usheris tapo būdamas vos dvidešimties metų. O karščiausių 2000-ųjų eros atlikėjų šimtuke jis užėmė netgi pirmąją vietą.

Tačiau sėkmė neaptemdė Usherio proto ir iki šiol jis ją išnaudoja geriems tikslams. Prieš 21 metus atlikėjas įkūrė „New Look“ fondą, kuris padeda vargingai augančiam jaunimui tapti lyderiais. Taip pat nuo kiekvieno bilieto, parduoto į jo šou Las Vegase, bus skiriama po dolerį šiam fondui.