Už jautrią reklamą – Eltonui Johnui žadamas nemenkas atlygis

Eltonas Johnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Eltonas Johnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-09-10 17:45
AA

Na, tikriausiai nereikia sakyti, jog seras Eltonas Johnas ir taip yra superturtinga popžvaigždė. Tačiau, kad už vieną darbą jam būtų mokami 5 milijonai? Artėjant žiemos sezonui, imta kalbėti apie naujausią įmonės „John Lewis“ Kalėdų reklamą. Ši anglų kompanija, išvysčiusi didžiulį savo parduotuvių tinklą Didžiojoje Britanijoje, kiekvienais metais nustebina už širdies griebiančią kalėdine reklama.

Kalbama, kad vienas žymiausių visų laikų atlikėjų, seras Eltonas Johnas šiais metais filmuosis kompanijos „John Lewis“ reklamoje. Kol kas abi pusės atsisako kažką plačiau komentuoti, tačiau manoma, jog žvaigždei už jo „pagalbą“ bus atseikėti penki milijonai svaru sterlingų.

Sakoma, kad 71-erių Eltonas Johnas praleido net keturias dienas užsidaręs Londono „Pinewood Studios“. Tai reklamas kuriančios populiarios vietovės duris Eltonas Johnas varstė paskutiniu metu.

„John Lewis“ reklamų biudžetas kiekvienais metais stebina. Pavyzdžiui, praėjusių metų reklama kompanijai atsiejo 7 mln. svarų sterlingų. Reklamą režisavo „Oskaro“ laureatas Michelis Gondry, o pagrindinio reklamos herojaus monstro, gyvenančio po lova, draugą – mažą berniuką – šioje reklamoje vaidino net du aktoriai – septynmečiai londoniečiai dvyniai Ethanas ir Tobias.

Kiekvienais metais „John Lewis“ reklamomis žavisi ne tik Didžiosios Britanijos, bet ir viso pasaulio žmonės. Dažnai jos būna jautrios, žaidžiančios žiūrovų emocijomis.