Už Lietuvos rinktinę „Wembley“ stadione sirgo ir Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su vyru Deividu

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Deividas Česnauskis / Asmeninio albumo nuotr.
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Deividas Česnauskis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-28 11:04
AA

Penktadienio vakarą legendiniame Londono „Wembley“ stadione vyko istorinės Lietuvos ir Anglijos vyrų futbolo rinktinių rungtynės, į kurias išvyko apie pusantro tūkstančio sirgalių iš Lietuvos, palaikiusių mūsų futbolininkus. Tarp žiūrovų buvo ir futbolininkas Deividas Česnauskis su žmona Vaida Grikšaite-Česnauskiene: lietuviškaisiais Beckhamais vadinama šeima tokių varžybų nė už ką nebūtų praleidusi.

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

„Trakų FK“ futbolininkas D.Česnauskis į Londoną vyko ne tik su žmona Vaida, bet ir su savo broliu, futbolininku Edgaru Česnauskiu. Jie visi „Wembley“ stadione aktyviai palaikė Lietuvos rinktinę. Deja, mūsų futbolininkams pergalės iškovoti nepavyko.

„Aš kartu su Deiviu ir jo broliu Edgaru varžybas stebėjome kartu su visa Lietuvos futbolo bendruomene, berniukai jas stebėjo namuose per televizorių“, – Žmonės.lt sakė V.Grikšaitė-Česnauskienė.

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Česnauskių sūnūs Deividas ir Rojus jau nuo mažų dienų domisi šiuo sportu – berniukai mėgsta stebėti rungtynes bei patys žaisti futbolą.

Pasiteiravus, ar nebuvo apmaudu, kai lietuviai pralaimėjo, Vaida nedaugžodžiavo: „Bet kuriuo atveju pralaimėti nėra malonu, bet tai buvo istorinis įvykis Lietuvai, o atmosfera su sirgalių pilnomis tribūnomis – kažkas tokio...Emocijos ir potyriai išties pakylėti.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Be prošvaisčių: Anglijos rinktinė sutriuškino Lietuvą 4:0

Į Londoną išskridę lietuviai futbolo sirgaliai tiki sėkme: „Pinigus statėme už Lietuvos komandą“

Vaida ir Deividas Česnauskiai „Wembley“ stadione (7 nuotr.)
+1
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Asmeninio albumo nuotr.