Už pavadėlio vedžiota milijonieriaus meilužė suprato: jis narcizas ir šovinistas

Traversas Beynonas ir jo haremas / „Instagram“ nuotr.
Traversas Beynonas ir jo haremas / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2015-05-24 21:42
AA

Neįsivaizduojamoje prabangoje gyvenančio tabako magnato Traverso Beynono meilužė, išgarsėjusi tuo, kad ją mylimasis kaip šunį vedžiojo už pavadėlio, spaudai pareiškė supratusi, kad turtuolis yra šovinistas, narcizas, o jo prabangiame dvare ji jautėsi išnaudojama.

T.Beynonas, kuris save vadina „The Candyman“, gyvena prašmatnioje 3,7 mln. JAV dolerių kainuojančioje viloje, kuri primena garsųjį „Playboy“ dvarą.

Kaip rašo „The Daily Mail“, blondinė T.Beynono meilužė iš šio namo išsikraustė, kaip pati teigė, dėl to, jog išgarsėjęs vyras tapo nepakenčiamas.

Traverso Beynono žmona Taesha ir jo meilužė – geriausios draugės / „Instagram“ nuotr.

Apie tai Engelmann paskelbė „Instagram“, pareiškusi, kad pakankamai gerbia save, kad pasitrauktų nuo to, „kas daugiau nebepadeda jai tobulėti ir nebedaro jos laimingos“.

Mergina aiškino nebegalinti taikytis su turtuolio elgesiu. „Man jis rūpėjo dar prieš išgarsėjimą, bet aš supratau, kad jis yra manipuliuojantis narcizas ir šovinistas. Nieko bendro su tuo turėti nebenoriu“, – sakė ji.

Australų milijonierius Traversas Beynonas siekia tapti nauju „Instagram“ karaliumi (18 nuotr.)
+12

Pati blondinė išgarsėjo po to, kai internete išplito nuotrauka, kurioje milijonierius vedžioja keturiomis ropojančią žmoną Taeshą ir ją. Vėliau paaiškėjo, kad turtuolio žmona ir meilužė – geriausios draugės.

Nieko negavau ir nieko nesitikėjau gauti

Engelmann teigė, kad kitaip nei įsivaizduojama, ji su turtuoliu gyveno ne dėl pinigų.

„Nieko negavau ir nieko nesitikėjau gauti“, – nukirto ji.

Turtuolio dabartinės žmonos seneliai televizijoje viešai išreiškė susirūpinimą savo proanūkių gerove. Jie taip pat pasiguodė, kad dar nė karto nėra susitikę su savo provaikaitėmis.

Traverso Beynono žmona Taesha ir jo meilužė – geriausios draugės / „Instagram“ nuotr.